Чого чекати українським водіям цього року

21.05.2016 г. в 08:07, vipautonews

Найцікавіше: введення автоматичної фіксації порушень ПДР, про яку було багато сказано, але до практичної реалізації проекту діло поки не дійшло, а заплановано на червень.

Як стало відомо від члена робочої групи з введення автофіксації, відомого правозахисника Володимира Караваєва, основним моментом, який затримує введення автоматичної фіксації порушень, є очікування нових стандартів і застосування відповідної більш нової і точної апаратури фіксації, передає Хроніка.інфо.

Нові стандарти очікуються в Європі в наступному році. Якщо почати реалізацію проекту зараз, то є ризик, що буде застосована застаріла апаратна частина, і не виключено, що та, що була у використанні в ЄС і відповідає стандартам ще 1991 року. Це може негативно вплинути на роботу комплексу автофіксації в цілому, оскільки апаратура, створена за вимогами 25-річної давності, явно не наділена тією точністю, яка може бути реалізована на сьогоднішній день.

Також в “Плані дій” на вересень передбачена передача процедури реєстрації транспортних засобів і видачі водійських посвідчень органам місцевого самоврядування, і в тому ж місяці планується спрощення процедури реєстрації сільгосптехніки і отримання водійських посвідчень для таких типів ТЗ.

На другий квартал прописано залучення до контролю якості ремонту та будівництва доріг незалежних інженерів-консультантів. У третьому кварталі заплановано регулювання роботи диспетчерських служб таксі.

Власникам вантажного транспорту, які мають вагу більше 12 тонн, слід в четвертому кварталі готуватися до нових витрат. Проїзд дорогами загального користування державного значення для таких ТЗ стане платним.

загрузка...
Еще одна новость

10 найдивніших забобонів автомобілістів

21.05.2016 г. в 08:07, znaj

Існує безліч прикмет, в які вірять сучасні водії. Комусь вони здаються смішними, але більшість автовласників панічно бояться поганих прикмет. Ми підготували для вас підбірку найцікавіших водійських забобонів, але з упевненістю сказати, чи варто вірити в прикмети, не зможе ніхто. 1. Номери з цифрами 666 - поганий знак. Вважається, що ці цифри притягують…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Майская подборка автомобильных приколов

21.05.2016 г. в 08:07, avtoblog

Предлагаем вам очередную коллекцию автомобильного юмора. Многие автолюбители подтвердят, что вождение - это не только правила дорожного движения, ремонт, дорогой бензин и пробки, а это еще и масса позитива. Какие только сюрпризы не преподносит "жизнь на колесах".

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть