Украинским водителям предлагают платить за стукачество на дороге

21.05.2016 г. в 08:59, facenews

Украинские активисты выступили с инициативой DashcamUa, которая предлагает, чтобы полиция платила одну пятую от суммы штрафа свидетелям, предоставившим видео нарушения.

Автор инициативы Алексей Афонин объяснил, что каждый водитель у которого установлен видеорегистратор, когда становится свидетелем нарушения ПДД, может залить запись на сайт полиции с описанием ситуации. За предоставленное видео обещают 20% от суммы штрафа, выписанного нарушителю.

В департаменте автотранспорта Мининфраструктуры не против такого нововведения. Его директор Роман Нахиль заявил, что на Западе давно получают отчеты в цифровом виде, научившись определять, нет ли на видео монтажа.

Как сообщалось, Национальная полиция в Киевской области собирается предупреждать и отслеживать пробки и проблемные ситуации на автомобильных дорогах с помощью дронов, то есть беспилотных летательных аппаратов.

загрузка...
Еще одна новость

Чого чекати українським водіям цього року

21.05.2016 г. в 08:59, vipautonews

Найцікавіше: введення автоматичної фіксації порушень ПДР, про яку було багато сказано, але до практичної реалізації проекту діло поки не дійшло, а заплановано на червень. Як стало відомо від члена робочої групи з введення автофіксації, відомого правозахисника Володимира Караваєва, основним моментом, який затримує введення автоматичної фіксації порушень, є очікування нових стандартів і застосування відповідної більш нової і точної апаратури фіксації, передає Хроніка.інфо. Нові стандарти очікуються в Європі в наступному році. Якщо почати реалізацію проекту зараз, то є ризик, що буде застосована застаріла апаратна частина, і не виключено, що та, що була у використанні в ЄС і відповідає стандартам ще 1991 року. Це може негативно вплинути на роботу комплексу автофіксації в цілому, оскільки апаратура, створена за вимогами 25-річної давнос…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

10 найдивніших забобонів автомобілістів

21.05.2016 г. в 08:59, znaj

Існує безліч прикмет, в які вірять сучасні водії. Комусь вони здаються смішними, але більшість автовласників панічно бояться поганих прикмет. Ми підготували для вас підбірку найцікавіших водійських забобонів, але з упевненістю сказати, чи варто вірити в прикмети, не зможе ніхто. 1. Номери з цифрами 666 - поганий знак. Вважається, що ці цифри притягують погану енергію. Ніякого раціонального пояснення прикмета не має. 2. Брати в дорогу трос і дроти для прикурювання - до поломки. Забобон говорить, що якщо взяти з собою допоміжні засоби, то ними обов'язково доведеться скористатися. (Добре, хоч про запаску ні слова.) 3. Ніколи не перераховуйте гроші в салоні своєї машини і ні в якому разі не дозволяйте це робити пасажирам. Існує повір'я, що це притягне нечистого на руку інспектора ДІБДР і обов'язково зупиня…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть