Водія так сильно розсмішила записка хлопця, що вдарив його машину, що він навіть не зміг на нього розлютитися

21.05.2016 г. в 11:15, vidomosti

Водій пошкодженого авто став популярним в інтернеті.

Напевно складно знайти гіршу ситуацію, коли ти повертаєшся до свого автомобіля і виявляєш, що якийсь криворукий-косоокий придурок вдарив його своєю розвалюхою?

20-річний Томас Каллоу (Thomas Каллоу) з Нью -Бедфорда, штат Массачусетс, повернувся до свого автомобіля і виявив на ньому не тільки свіжі подряпини, а й записку на лобовому склі.

З самого початку хлопець взагалі подумав, що це не записка, а штраф, залишений офіцером, але. на щастя для нього, це була виражена записка. Записка мала таке смішний і безглуздий зміст, що Томас навіть не зміг розлютитися на неакуратного супостата.

"Йо, я вдарив твою машину. Я залишаю цю записку, бо якісь люди на мене дивляться ... Вони продовжують дивитися .. Ок, я молодець. Моя вина ні •• а. Мир тобі ".

Як на цю записку відреагував Томас: «Я не став сходити з розуму, тому що у мене дуже стара машина .. Я думаю, що все це здорово. Той, хто написав цю записку, повеселив величезну кількість людей», - написав Томас.

Таким чином неакуратний водій з гумором не просто продовжив йому життя, неабияк розсмішивши Томаса, а надав йому реальну послугу. Справа в тому, що після публікації фотографій в Twitter дана історія набула вірусногой статусу, а сам Томас раптово знайшов несподівану популярність, завдяки якій, за словами самого хлопця, йому вдалося роздобути десятки телефонних номерів дівчат, охочих з ним познайомитися.

Звичайно, хто не захоче зустрічатися з хлопцем, чий автомобіль подряпали, а він розповів про це в своєму блозі.

загрузка...
Еще одна новость

Гройсман анонсував дорожню "революцію" в Україні

21.05.2016 г. в 11:15, depo.ua

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман сподівається за 2-3 роки привести до ладу дорожнє господарство країни. Про це він сказав сьогодні у своєму відеозверненні. "Я переконаний, що за два-три роки ми створимо якісне дорожнє господарство України. Ми побудуємо дорожні коридори, по яких можна буде розвивати наші всі транспортні і логістичні…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дивне ДТП: Тoyota Solara повисла на прoвoдах

21.05.2016 г. в 11:15, mmr

Дужe нeзвичaйнe ДТП стaлoся в aмeрикaнськoму мiстi Бeлмoнт aвтoмoбiль Тoyota Solara злeтiв з дoрoги i пoвис нa прoвoдaх тeлeфoннoгo стoвпa пiд кутoм 45 грaдусiв. Тaкoї дoрoжньo-трaнспoртнoї пригoди, якa стaлaся в aмeрикaнськoму мiстi Бeлмoнт (штaт Мaссaчусeтс), рятувaльники щe нe бaчили. Aвтoмoбiль Тoyota Solara прoстo пoвис нa прoвoдaх тeлeфoннoгo…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть