Новий скандал в автопромі: Південна Корея оштрафує Nissan

21.05.2016 г. в 19:22, glavcom

Продажі Qashqai в Південній Кореї будуть припинені через фальсифікації екологічних норм

Уряд Республіки Корея (РК) має намір стягнути з автовиробника Nissan Motor 300 млн вон ($280 тис.) за занижені дані про вихлопи, зазначені в документації по моделі Qashqai, що випускається японською компанією. Про це повідомило південнокорейське міністерство охорони навколишнього середовища.

«Ми плануємо оштрафувати Nissan на цю суму. Продажі Qashqai в Південній Кореї будуть припинені, а 814 автомобілів, проданих з листопада минулого року – відкликані», - наголошується в заяві відомства.

Міністерство також оголосило, що має намір направити судовий позов до президента Nissan Korea Такехіко Кікуті. Південнокорейська влада дала японському автовиробникові 45 днів на надання плану відкликання моделей із «фальсифікованою емісією».

У 2015 році в центрі скандалу через фальсифікації екологічних норм виявився німецький концерн Volkswagen. На машинах цієї компанії було виявлено ПО, яке дозволяло обійти жорсткі екологічні норми США. Розслідування щодо автогіганта були розпочаті в ряді країн Європи і Азії.

загрузка...
Еще одна новость

Названы самые популярные автобренды в Украине

21.05.2016 г. в 19:22, ubr

В апреле украинский рынок новых легковых автомобилей продолжил уверенный рост. Было продано 5630 автомобилей, что на 72% больше, чем годом ранее. К тому же, был зафиксирован 15% -ный рост продаж по сравнению с мартовскими показателями. Об этом свидетельствуют данные AUTO-Consulting. Лидером украинского рынка, как и раньше, стала Toyota, которая…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Женщины Саудовской Аравии борются за право водить автомобиль

21.05.2016 г. в 19:22, novosti-n

Некоторые женщины, например, жительницы Саудовской Аравии, до сих пор не имеют права садиться за руль автомобиля. И хотя официального закона, который запрещал бы им водить машину, в конституции королевства нет, государство до сих пор не выдает женщинам разрешение на получение водительских прав. Те, кого уличили в нелегальном вождении, могут быть…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть