Як діяти, як що ви - свідок ДТП

22.05.2016 г. в 22:41, gorod

Так розважаючись діти школи №13 злегкістю вивчили правила дорожнього руху. Це такий собі профілактичний урок, тільки з піснями та танцями, адже діти в грі легше засвоюють важливу інформацію.

Та менші школярі кажуть, що всі ці моменти добре знають і так.

Подібні заходи в цьому закладі відбуваються регулярно, - запевняють вчителі. Тут є гурток юних інспекторів. Засвоєний комплекс знань вже дає свої позитивні результати.

Та одних знань недостатньо, потрібно, щоб на дорогах був порядок, відповідні знаки – встановлені лежачі поліцейські. Колишні працівники ДАІ, а тепер поліціянти, в сою чергу запевняють, що біля навчальних закладів з цим порядок.

«Біля навчальних закладів є лежачі поліцейські, також встановлено знаки, які попереджують водіїв про те, що на проїжджу частину можуть вибігати дітлахи. А ще ті навчальні заклади, які знаходяться біля проїзної частини, обнесені огорожею», – каже заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП Юрій Шавро.

Аварії на дорогах трапляються щодня, іноді з фатальними наслідками. Окрім правил руху потрібно знати, як діяти, якщо ви стали свідком ДТП. Працівники центру «Медицина катастроф» провели майстер-клас для старшокласників. Подібні заняття проводяться не тільки для дітей, але й для правоохоронців, які, за словами Світлани Ткаченко, добре засвоїли курс та уміло його використовують.

Елементарні медичні знання – це можливість врятувати чиєсь життя.

загрузка...
Еще одна новость

Можливі неполадки в зчепленні автомобіля

22.05.2016 г. в 22:41, vipautonews

Зчеплення – один з найважливіших елементів коробки передач, функція якого полягає в тимчасовому роз’єднанні трансмісії і клонували двигуна для переходу з однієї передачі на іншу, з подальшим їх возз’єднанням. Оскільки сам механізм являє собою досить складну конструкцію, його ремонт трудомісткий і вимагає кваліфікованого підходу. Щоб уникнути проблем, необхідно своєчасно проводити регулювання зчеплення, однак, з часом, через зношування деталей або механічного їх пошкодження, навіть при правильній експлуатації можуть виникнути несправності. Несправності зчеплення можуть проявлятися у вигляді занадто великого або занадто малого вільного ходу педалі, різкого, ривками, включення трансмісії, шумів і інших проблем, добре відчуваються водієм. Кожна з цих неполадок має свою причину, але послідовність виконуваних робіт для їх усунення, …

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Копы заставили дрифтеров отмывать асфальт от следа шин

22.05.2016 г. в 22:41, avtoblog

Так закончился вечер любителей дрифта. В Сети набирает популярность видео запись, из которой можно узнать, как молодые люди смывают с брусчатки следы от шин под присмотром полиции. Действие ролика происходит на Театральной площади в Евпатории, сообщает украинский портал Newsmir. Судя по всему, сотрудники полиции заставили нескольких водителей отмывать с площади следы от шин, оставшиеся после дрифта. Человек с камерой иронично спрашивает у них: «Что, ребят, подрифтили и помыли?».

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть