Президент "АвтоВАЗа" дал российскому авторынку неутешительный прогноз

23.05.2016 г. в 10:16, Сегодня

Рынок будет падать еще 2 года

Президент "АвтоВАЗа" Николя Мор предсказывает продолжение падения российского авторынка еще в течение двух лет. Об этом он заявил в эфире телеканала "Россия 24".

"Мы предполагаем, что падение рынка продолжится около двух лет, и в этот период необходимо предоставлять поддержку как покупателям, так и поставщикам, в виде снижения их накладных расходов", — сказал Мор.

Он подчеркнул, что "финансирование — критическая составляющая процесса", поэтому для сохранения "АвтоВАЗом" лидирующих позиций на российском рынке, а также выхода на другие рынки, необходима поддержка со стороны банков.

загрузка...
Еще одна новость

Заправка авто газом. Переваги та недоліки

23.05.2016 г. в 10:16, vipautonews

При розгляді питання, яке краще всього пальне використовувати для свого автомобіля – газ або бензин, спершу треба визначитися, про який газ йдеться.Для заправки автомобілів використовують три види газу: пропан, бутан і метан. Останній вид ми відразу відкинемо, так як для установки такої газової установки потрібні спеціальні дозволи, машина дорого коштує, до того ж, знос поршневої системи двигуна від такого пального значно зростає. Для порівняльних характеристик візьмемо пропан, витрата якого нижче, ніж у бутану зважаючи на його щільності. Якщо використовувати газове паливо, то можна помітно заощадити на своїх грошах. Економія приблизно становить 10-15,% ніж у бензину. Це дуже навіть не погана економія грошей, адже газове обладнання, встановлене на машину, окупиться вже після проезженной 15-20 тисяч кілометрів. Так само можна відзначити,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Пивоварський звернувся до Гройсмана з пропозицією

23.05.2016 г. в 10:16, politic

В Україні було дві перемоги: одна з них - перемога чудовою Джамали на Євробаченні, а про другу варто поговорити більш детально. Про це повідомляє колишній міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Він зазначив, що другою перемогою стало рішення Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, яку він озвучив у Вінниці, щодо підтримки ідеї команди Пивоварського про створення Дорожнього фонду та децентралізації українських доріг. Екс-міністр нагадав, що про це говорили майже 15 місяців, розробили закони, запустили їх у ВР, але так і не отримали підтримки депутатів. Тепер Прем'єр-міністр сказав, що у вересні 2016 він хотів би створити Дорожній фонд та децентралізувати дорожнє господарство. Пивоварський запропонував не чекати вересня, так як всі необхідні закони розроблені і представлені у ВР. Їх можна прийняти на найближчому…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть