У Києві з'являться нові автостанції

23.05.2016 г. в 10:57, rbn

Столична міська рада розглядає варіант облаштування 5 нових автостанцій на в'їзді в місто з основних напрямів і автомагістралей. Зокрема, це відноситься до Житомирського, Одеського, Харківського, Обухівському та Чернігівському напрямках. Автостанції будуть розташовані поблизу кордонів міста.

Як повідомляється в Київській міській раді у відділі з питань транспорту, зв'язку та реклами, на даний момент робочі групи досліджують передбачувану місцевість для облаштування нових автостанцій. Відомо, що в Житомирському напрямку поблизу станції метро Академмістечка вже знайдена територія для станції. У Харківському напрямку розглядається можливість облаштування автостанції «Червоний хутір».

На Чернігівському напрямку найбільш підходящим є ділянка біля станції метрополітену «Лісова», однак ділянка знаходиться в приватній власності. На даний момент власник ділянки активно співпрацює з відповідною депутатською групою. На Одеському напрямку планується відкриття новоствореної автостанції «Теремки».

За словами голови бюджетної комісії Київради Андрія Страннікова, дана ініціатива несе в собі важливе завдання - розвантаження основної дорожньої інфраструктури в центрі міста і черг на зупинках громадського транспорту. На думку столичної влади, на сьогоднішній день це оптимальне рішення транспортної проблеми Києва, так як щодня місто застигає у величезних пробках. Автостанції на основних під'їзних шляхах трохи розвантажать цей наплив і перехоплять на себе частину потоків.

Варто відзначити, що на існуючих напрямках вже функціонують автостанції, які є стихійними і не платять податки в міський бюджет.

загрузка...
Еще одна новость

Президент "АвтоВАЗа" дал российскому авторынку неутешительный прогноз

23.05.2016 г. в 10:57, Сегодня

Рынок будет падать еще 2 года Президент "АвтоВАЗа" Николя Мор предсказывает продолжение падения российского авторынка еще в течение двух лет. Об этом он заявил в эфире телеканала "Россия 24". "Мы предполагаем, что падение рынка продолжится около двух лет, и в этот период необходимо предоставлять поддержку как покупателям, так и поставщикам, в виде снижения их накладных расходов", — сказал Мор. Он подчеркнул, что "финансирование — критическая составляющая процесса", поэтому для сохранения "АвтоВАЗом" лидирующих позиций на российском рынке, а также выхода на другие рынки, необходима поддержка со стороны банков.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Заправка авто газом. Переваги та недоліки

23.05.2016 г. в 10:57, vipautonews

При розгляді питання, яке краще всього пальне використовувати для свого автомобіля – газ або бензин, спершу треба визначитися, про який газ йдеться.Для заправки автомобілів використовують три види газу: пропан, бутан і метан. Останній вид ми відразу відкинемо, так як для установки такої газової установки потрібні спеціальні дозволи, машина дорого коштує, до того ж, знос поршневої системи двигуна від такого пального значно зростає. Для порівняльних характеристик візьмемо пропан, витрата якого нижче, ніж у бутану зважаючи на його щільності. Якщо використовувати газове паливо, то можна помітно заощадити на своїх грошах. Економія приблизно становить 10-15,% ніж у бензину. Це дуже навіть не погана економія грошей, адже газове обладнання, встановлене на машину, окупиться вже після проезженной 15-20 тисяч кілометрів. Так само можна відзначити,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть