У Києві з'являться нові автостанції

23.05.2016 г. в 10:57, rbn

Столична міська рада розглядає варіант облаштування 5 нових автостанцій на в'їзді в місто з основних напрямів і автомагістралей. Зокрема, це відноситься до Житомирського, Одеського, Харківського, Обухівському та Чернігівському напрямках. Автостанції будуть розташовані поблизу кордонів міста.

Як повідомляється в Київській міській раді у відділі з питань транспорту, зв'язку та реклами, на даний момент робочі групи досліджують передбачувану місцевість для облаштування нових автостанцій. Відомо, що в Житомирському напрямку поблизу станції метро Академмістечка вже знайдена територія для станції. У Харківському напрямку розглядається можливість облаштування автостанції «Червоний хутір».

На Чернігівському напрямку найбільш підходящим є ділянка біля станції метрополітену «Лісова», однак ділянка знаходиться в приватній власності. На даний момент власник ділянки активно співпрацює з відповідною депутатською групою. На Одеському напрямку планується відкриття новоствореної автостанції «Теремки».

За словами голови бюджетної комісії Київради Андрія Страннікова, дана ініціатива несе в собі важливе завдання - розвантаження основної дорожньої інфраструктури в центрі міста і черг на зупинках громадського транспорту. На думку столичної влади, на сьогоднішній день це оптимальне рішення транспортної проблеми Києва, так як щодня місто застигає у величезних пробках. Автостанції на основних під'їзних шляхах трохи розвантажать цей наплив і перехоплять на себе частину потоків.

Варто відзначити, що на існуючих напрямках вже функціонують автостанції, які є стихійними і не платять податки в міський бюджет.

загрузка...
Еще одна новость

Президент "АвтоВАЗа" дал российскому авторынку неутешительный прогноз

23.05.2016 г. в 10:57, Сегодня

Рынок будет падать еще 2 года Президент "АвтоВАЗа" Николя Мор предсказывает продолжение падения российского авторынка еще в течение двух лет. Об этом он заявил в эфире телеканала "Россия 24". "Мы предполагаем, что падение рынка продолжится около двух лет, и в этот период необходимо предоставлять поддержку как покупателям, так и поставщикам, в…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Заправка авто газом. Переваги та недоліки

23.05.2016 г. в 10:57, vipautonews

При розгляді питання, яке краще всього пальне використовувати для свого автомобіля – газ або бензин, спершу треба визначитися, про який газ йдеться.Для заправки автомобілів використовують три види газу: пропан, бутан і метан. Останній вид ми відразу відкинемо, так як для установки такої газової установки потрібні спеціальні дозволи, машина дорого…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть