Основні причини швидкого зносу мотора

23.05.2016 г. в 11:18, vipautonews

Назвати всі причини підвищеного зносу мотора неможливо. Все ж таки можна виділити основні фактори, що впливають на підвищення зносу двигуна. Поінформованість власника автомобіля в даному питанні допоможе уникнути помилок під час експлуатації мотора, що збільшить термін його життя.

Отже, основні причини, через які збільшується знос двигуна автомобіля, такі:

– Несвоєчасна зміна масла і масляного фільтра. У процесі експлуатації моторне масло втрачає свої властивості. Втрата властивих характеристик масла відбувається швидше, якщо воно заливається в двигун із значним пробігом. Погіршення показників масла також призводить до погіршення умов роботи деталей двигуна, що і є причиною їх підвищеного зносу.

– Причиною підвищеного зносу мотора також є використання масла дуже низької якості. Тому дуже серйозно підійди до вибору масла для свого залізного коня незалежно від того, ЗАЗ це чи представник закордонного автопрому.

– Неякісні паливні та повітряні фільтри, а також їх несвоєчасна заміна призводять до потрапляння у двигун абразивних частинок, які викликають його підвищений знос, скорочуючи пробіг машини.

– Експлуатація та зберігання авто – також одна з головних умов підвищеного зносу двигуна. Підвищена мінусова або плюсова температура, а також їзда з максимальними навантаженнями, сприяють швидкому зносу двигуна. Наприклад, тільки один запуск мотора автомобіля взимку при мінусовій температурі (-20 С) еквівалентний пробігу в 150 км.

– Режим руху. Фахівці кажуть, що під час руху по трасі знос мотора буде менше, ніж у міських умовах. Крім того, близько сімдесяти відсотків зносу «забезпечує» пуск двигуна.

загрузка...
Еще одна новость

У Києві з'являться нові автостанції

23.05.2016 г. в 11:18, rbn

Столична міська рада розглядає варіант облаштування 5 нових автостанцій на в'їзді в місто з основних напрямів і автомагістралей. Зокрема, це відноситься до Житомирського, Одеського, Харківського, Обухівському та Чернігівському напрямках. Автостанції будуть розташовані поблизу кордонів міста. Як повідомляється в Київській міській раді у відділі з питань транспорту, зв'язку та реклами, на даний момент робочі групи досліджують передбачувану місцевість для облаштування нових автостанцій. Відомо, що в Житомирському напрямку поблизу станції метро Академмістечка вже знайдена територія для станції. У Харківському напрямку розглядається можливість облаштування автостанції «Червоний хутір». На Чернігівському напрямку найбільш підходящим є ділянка біля станції метрополітену «Лісова», однак ділянка знаходиться в приватній власності. На даний момент власник ділянки…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Президент "АвтоВАЗа" дал российскому авторынку неутешительный прогноз

23.05.2016 г. в 11:18, Сегодня

Рынок будет падать еще 2 года Президент "АвтоВАЗа" Николя Мор предсказывает продолжение падения российского авторынка еще в течение двух лет. Об этом он заявил в эфире телеканала "Россия 24". "Мы предполагаем, что падение рынка продолжится около двух лет, и в этот период необходимо предоставлять поддержку как покупателям, так и поставщикам, в виде снижения их накладных расходов", — сказал Мор. Он подчеркнул, что "финансирование — критическая составляющая процесса", поэтому для сохранения "АвтоВАЗом" лидирующих позиций на российском рынке, а также выхода на другие рынки, необходима поддержка со стороны банков.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Заправка авто газом. Переваги та недоліки

23.05.2016 г. в 11:18, vipautonews

При розгляді питання, яке краще всього пальне використовувати для свого автомобіля – газ або бензин, спершу треба визначитися, про який газ йдеться.Для заправки автомобілів використовують три види газу: пропан, бутан і метан. Останній вид ми відразу відкинемо, так як для установки такої газової установки потрібні спеціальні дозволи, машина дорого коштує, до того ж, знос поршневої системи двигуна від такого пального значно зростає. Для порівняльних характеристик візьмемо пропан, витрата якого нижче, ніж у бутану зважаючи на його щільності. Якщо використовувати газове паливо, то можна помітно заощадити на своїх грошах. Економія приблизно становить 10-15,% ніж у бензину. Це дуже навіть не погана економія грошей, адже газове обладнання, встановлене на машину, окупиться вже після проезженной 15-20 тисяч кілометрів. Так само можна відзначити,…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть