Основні причини швидкого зносу мотора

23.05.2016 г. в 11:18, vipautonews

Назвати всі причини підвищеного зносу мотора неможливо. Все ж таки можна виділити основні фактори, що впливають на підвищення зносу двигуна. Поінформованість власника автомобіля в даному питанні допоможе уникнути помилок під час експлуатації мотора, що збільшить термін його життя.

Отже, основні причини, через які збільшується знос двигуна автомобіля, такі:

– Несвоєчасна зміна масла і масляного фільтра. У процесі експлуатації моторне масло втрачає свої властивості. Втрата властивих характеристик масла відбувається швидше, якщо воно заливається в двигун із значним пробігом. Погіршення показників масла також призводить до погіршення умов роботи деталей двигуна, що і є причиною їх підвищеного зносу.

– Причиною підвищеного зносу мотора також є використання масла дуже низької якості. Тому дуже серйозно підійди до вибору масла для свого залізного коня незалежно від того, ЗАЗ це чи представник закордонного автопрому.

– Неякісні паливні та повітряні фільтри, а також їх несвоєчасна заміна призводять до потрапляння у двигун абразивних частинок, які викликають його підвищений знос, скорочуючи пробіг машини.

– Експлуатація та зберігання авто – також одна з головних умов підвищеного зносу двигуна. Підвищена мінусова або плюсова температура, а також їзда з максимальними навантаженнями, сприяють швидкому зносу двигуна. Наприклад, тільки один запуск мотора автомобіля взимку при мінусовій температурі (-20 С) еквівалентний пробігу в 150 км.

– Режим руху. Фахівці кажуть, що під час руху по трасі знос мотора буде менше, ніж у міських умовах. Крім того, близько сімдесяти відсотків зносу «забезпечує» пуск двигуна.

загрузка...
Еще одна новость

У Києві з'являться нові автостанції

23.05.2016 г. в 11:18, rbn

Столична міська рада розглядає варіант облаштування 5 нових автостанцій на в'їзді в місто з основних напрямів і автомагістралей. Зокрема, це відноситься до Житомирського, Одеського, Харківського, Обухівському та Чернігівському напрямках. Автостанції будуть розташовані поблизу кордонів міста. Як повідомляється в Київській міській раді у відділі з…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Президент "АвтоВАЗа" дал российскому авторынку неутешительный прогноз

23.05.2016 г. в 11:18, Сегодня

Рынок будет падать еще 2 года Президент "АвтоВАЗа" Николя Мор предсказывает продолжение падения российского авторынка еще в течение двух лет. Об этом он заявил в эфире телеканала "Россия 24". "Мы предполагаем, что падение рынка продолжится около двух лет, и в этот период необходимо предоставлять поддержку как покупателям, так и поставщикам, в…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть