Покористувались автомобілем 10 років, отже він ваш?

23.05.2016 г. в 12:21, o-doroge

До редакції звернувся рівненський інвалід, який має від держави автомобіль і нещодавно дізнався, що його можна отримати у власність. Як саме? Куди і які документи потрібно подавати, щоб автомобіль не довелося повертати державі? Чоловік попросив оприлюднити відповіді на ці запитання.

Ось що повідомила головний спеціаліст відділу соціально-побутового обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління праці та соціального захисту населення Тетяна ДЕМЧУК:

– Умови та механізм забезпечення інвалідів автомобілями врегульований «Порядком забезпечення інвалідів автомобілями», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2006 № 999. Постановою Кабміну від 30.12.2015 № 1149 внесені зміни, відповідно до яких надано право на перереєстрацію пільгових і гуманітарних автомобілів, які перебували в експлуатації в інвалідів понад 10 років.

Автомобіль, виданий безоплатно чи на пільгових умовах («ЗАЗ», «DAEWO», «GEELY» «Таврія», «Славута»), може бути безоплатно переданий у власність інваліду після закінчення

10-річного строку його експлуатації. Після смерті особи, яка була безоплатно чи на пільгових умовах забезпечена автомобілем та користувалась ним більш як 10 років, він може бути переданий у власність безоплатно тому членові сім’ї, який на час смерті інваліда був зареєстрований за місцем реєстрації інваліда, дитини-інваліда.

Питання перереєстрації в обох цих випадках розглядається департаментом соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації.

Ввезений в Україну і визнаний гуманітарною допомогою автомобіль, яким інвалід був забезпечений через органи соціального захисту населення та користувався понад 10 років, може бути переданий у власність інваліду за рішенням Мінсоцполітики.

Після смерті інваліда, дитини-інваліда автомобіль, яким ця особа була забезпечена через органи соціального захисту населення як гуманітарною допомогою, може бути переданий у власність безоплатно спадкоємцям померлого за рішенням Мінсоцполітики. У разі відсутності членів сім’ї, спадкоємців або в разі їх небажання отримати авто такий автомобіль повертається в департамент соціального захисту населення Рівненської ОДА.

Без змін залишились умови перереєстрації автомобіля, яким померлий був безоплатно чи на пільгових умовах забезпечений та користувався ним терміном до 10 років.

Для вирішення питань перереєстрації автомобілів жителям Рівного слід подати до управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому (каб. 11) заяви і відповідні документи.

загрузка...
Еще одна новость

Черкаський міст через Дніпро поки що не закриватимуть (ВІДЕО)

23.05.2016 г. в 12:21, vikka

Черкаський міст на ремонт не закриватимуть. Принаймні два найближчі місяці, пише видання "Про все" з посиланням на обласну Службу автомобільних доріг. У відомстві не підтвердили факт закриття мосту на ремонт. Натомість серед черкащан активно ширяться плітки, нібито міст перекриють уже з червня. У службі уточнюють, якщо сполучення таки дочекається ремонтних…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Основні причини швидкого зносу мотора

23.05.2016 г. в 12:21, vipautonews

Назвати всі причини підвищеного зносу мотора неможливо. Все ж таки можна виділити основні фактори, що впливають на підвищення зносу двигуна. Поінформованість власника автомобіля в даному питанні допоможе уникнути помилок під час експлуатації мотора, що збільшить термін його життя. Отже, основні причини, через які збільшується знос двигуна автомобіля,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть