У Бразилії оригінально покарали водія, який припаркувався на місці для інвалідів

24.05.2016 г. в 11:17, kreschatic

У бразильському місті Маринга публічно покарали водія, який припаркував свій автомобіль на місці для інвалідів.

Активисти цілком обклеїли його машину блакитними стікерами, а з білих склали знак, що позначає місця для людей з обмеженими можливостями.

Повернувшись, автовласник сильно занервував, коли побачив, що сталося з його машиною, поруч з якою, до всього іншого, знаходився дорожній інспектор і виписував штраф за парковку в недозволеному місці. Розлючений водій спробував зірвати папірці, але це виявилося не так просто, і він був змушений виїхати на «прикрашеному» автомобілі під глузливі вигуки натовпу.

загрузка...
Еще одна новость

Авто-факт: самый запутанный перекресток мира находится в Великобритании!

24.05.2016 г. в 11:17, m2motors

Один из самых сложных, по крайней мере на первый взгляд перекресток находится в Великобритании. Это Magic Roundabout недалеко от города Суиндон и был построен в 1972 год, а в 2009 году был официально объявлен "самым страшным перекрестком в Великобритании". Хорошо видны шесть улиц, впадающих в узел, состоящий из 6 клумб, в котором водитель может получить много неприятностей, если не будет следить за знаками и обращать внимание на дорожную разметку. В общем, как говорится, надо смотреть "в оба", чтобы выехать в нужном направлении. Опять таки - тест на наблюдательность. Хорошего настроения и легкой дороги.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

“Автохам” заблокував рух трамваям і був покараний

24.05.2016 г. в 11:17, mmr

Розкішний автомобіль Ауді перекрив рух рейкового транспорту в Одесі. Відразу ж на місце прибули співробітники поліції, які, як наслідок, викликали евакуатор. “Ауді” порушника відвезли на штраф-стоянку. Поліцейські опублікували повідомлення, в якому нагадали українським водіям, що в разі, якщо автомобіль блокує рух інших транспортних засобів, а його власника на місці немає, то такі машини будуть евакуйовані, а на винуватця буде накладено штраф. Поліція звернулася з проханням, дотримуватися правил дорожнього руху і паркувати автомобілі в спеціально відведених для цього місцях. Ми нагадуємо всім водіям, що стоянка заборонена в місцях, де автомобіль унеможливлює рух інших транспортних засобів або створює перешкоду для руху пішоходів.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть