Відколи на лобовому склі. Як їх прибрати?

25.05.2016 г. в 13:20, vipautonews

Як відомо наші дороги не порівняти з дорогами в європейських країнах. Чого тільки не побачиш лежачими на дорогах. І цеглу і гілки, і дошки. Але якщо це помітні об’єкти на шляху, то більш дрібними і більш небезпечними для лобового скла є камені невеликого розміру. Їх починаєш помічати тільки тоді, коли цей самий камінь відлітає Вам в лобове скло від попереднього автомобіля. І як велике наше засмучення, коли на поверхні лобового скла з’являється тріщина або скол.

Але радує те, що більшість сколів можна видалити не змінюючи самого скла. Це не дешево, але тим не менш. Відколи до 2-3 сантиметрів прибираються на ура. Якщо у Вас з’явився скол, то постарайтеся захистити його від бруду, заклеївши скотчем. Суть методу в тому, що методом свердління забирається напругу в склі біля відколу. Сам скол ніхто не прибере, але ви його не помітите на своєму склі і він Вас не буде відволікати від керування автомобілем. Структура лобового скла така: зовнішнє скло + плівка + внутрішнє скло. Якщо скол торкнувся тільки зовнішнє скло, то проблем по його візуальному видаленню не буде.

Після свердління і тим самим видалення напруги на склі, кол заповнюють спеціальним полімером. Цей полімер прозорий і наноситься за допомогою спеціального приладу. Полімер закачується під тиском, щоб заповнити всі порожнини відколу. Коли скол перетворився в тріщину, то відремонтувати її вже не можна, але можна запобігти її подальше поширення.

В основному тріщини виникають в морозну погоду. Щоб уберегти скло в мороз, необхідно запам’ятати одну просту методику. Після запуску двигуна запотівання скла необхідно прибрати потоком холодного повітря. Після прогріву печі і мотора переведіть потік теплого повітря на ноги. Тільки через 30-40 хвилин обдув можна встановлювати на скло. Це рекомендовано для стекол вже мають старі відколи. Рекомендації можна знайти в книзі по експлуатації Вашого авто.

після засихання полімеру поверхню скла полірується. Поверхневі подряпини прибираються через ефект лінз. Множинні відколи закладати так не дуже добре, так як бачити ви будете чисте скло, але воно буде трохи заломлювати.

загрузка...
Еще одна новость

Картина маслом: автомобили-двойники из кортежа Порошенко с одинаковыми номерами

25.05.2016 г. в 13:20, topgir

Время от времени встречаются в Украине разные авто с одинаковыми номерами. Причем некоторые настолько не боятся ничего, что ставить их на одной парковке! Как ты знаешь, это автомобили-двойники, когда один из них законный, а второй — нелегально ставиться на учет якобы по документам другой машины. У Петра Порошенко тоже есть автомобили-двойники… Законны…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Коли неправильно припарковане авто підлягає евакуації. Коментар експертів

25.05.2016 г. в 13:20, newsradio

У «Київавтодорі» попросили автомобілістів не заважати проїзду спецтехніки для прибирання снігу та пригрозили евакуацією за неправильну парковку. Правові аспекти евакуації транспорту в ефірі радіостанції Голос Столиці прокоментували керівник управління Нацполіціі в Києві Юрій Зозуля та юрист Михайло Можаєв. Комунальне підприємство «Київавтодор» звернулося…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть