Украинцам нужно дольше всех в Европе копить на автомобиль

25.05.2016 г. в 14:53, delo

Даже на обычную Skoda Oktavia среднестатистическому украинцу приходится копить больше 10 лет. В то время как жителю Германии это авто обойдется в 8-месячную зарплату

В Европе прогнозируют рост продаж новых автомобилей. В Gazeta Wyborcza выяснили, насколько отличается в цене одна и та же модель автомобиля.

Они собрали данные концернов и автодилеров о ценах на новые автомобили популярных марок (базовая комплектация) в 10 странах Европы и сравнили со средней зарплатой в этом государстве.

Согласно их подсчетам, самые дорогие авто в Норвегии, а самые дешевые — в Польше. Дольше всего копить на автомобиль придется в Украине — на авто дороже $15 тыс. придется копить минимум 10 лет. Так, и избранных авто украинцам дольше всего — 13 лет и 5 месяцев — нужно собирать деньги на VolksWagen Golf.

Быстрее всего на автомобиль соберут деньги немцы — на авто стоимость около $25 тыс. им потребуется всего лишь около 8 месяцев.

загрузка...
Еще одна новость

На відео показали, як не можна водити авто

25.05.2016 г. в 14:53, bilshe

У мережі з'явилася серія відео про небезпечне водіння, які демонструють неправильну поведінку водіїв за кермом автомобіля. Пропонуємо переглянути декілька роликів та не повторювати таке агресивне водіння.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як продовжити термін служби акумулятора?

25.05.2016 г. в 14:53, businessua

Експлуатація акумуляторних батарей, особливих труднощів не викликає. У першу чергу слід дотримуватися термінів її служби. Можна, звичайно, і чекати, доки вона не відмовить, але це може статися в найбільш відповідальний момент. Отже, якщо термін служби акумулятора вже значний, то варто його замінити. Робота АКБ залежить від характеру експлуатації конкретного автомобіля. Наприклад, використання машини в службі таксі характерно частими запусками двигуна. Відповідно АКБ буде зношена набагато швидше, ніж при використанні машини лише в приватних цілях однією особою або навіть групою осіб. Першочерговим завданням акумуляторної батареї є запуск двигуна. Якщо автомобіль заводиться погано або не заводиться взагалі, то досвідчені водії рекомендують перевірити, перш за все, працездатність АКБ, швидше за все, це її капризи. А…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Відколи на лобовому склі. Як їх прибрати?

25.05.2016 г. в 14:53, vipautonews

Як відомо наші дороги не порівняти з дорогами в європейських країнах. Чого тільки не побачиш лежачими на дорогах. І цеглу і гілки, і дошки. Але якщо це помітні об’єкти на шляху, то більш дрібними і більш небезпечними для лобового скла є камені невеликого розміру. Їх починаєш помічати тільки тоді, коли цей самий камінь відлітає Вам в лобове скло від попереднього автомобіля. І як велике наше засмучення, коли на поверхні лобового скла з’являється тріщина або скол. Але радує те, що більшість сколів можна видалити не змінюючи самого скла. Це не дешево, але тим не менш. Відколи до 2-3 сантиметрів прибираються на ура. Якщо у Вас з’явився скол, то постарайтеся захистити його від бруду, заклеївши скотчем. Суть методу в тому, що методом свердління забирається напругу в склі біля відколу. Сам скол ніхто не прибере, але ви йог…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть