Як не продати авто. Антипоради або те, чого точно не можна

25.05.2016 г. в 17:56, report

Маркетинг — узагалі річ дуже не проста й делікатна. Спеціалісти з продажів ціняться в будь-якому бізнесі. І хоч, наприклад, у США популярна фраза «бреше, як продавець вживаних автівок», насправді продаж автомобілів — ціле мистецтво.

Нинішній матеріал можна назвати антипорадою. Адже іноді, аби чинити правильно, досить знати, чого точно не можна…

Що треба робити, щоб у вас ніколи не купили автівку? Дуже просто. Так, один знайомий придбав автомобіль, причому левову частку грошей виділила дружина — з якихось там особистих чи родинних коштів. Він їздив, гледів, коли треба «підшаманював», тобто вкладав туди чималу частку душі. Жінка прав не мала й на «механіці» їздити не хотіла.

Та пройшов час. Отримала вона права й сама захотіла керма. І тільки автоматичну коробку передач. Тому лагідно так наказала: «Продавай оцю залізяку, купуємо автоматику, їздити буду я». А чоловік що — мусить. Доводи на кшталт «машина справна, мені подобається, а що ще купимо, невідомо, та й за які гроші» тут не працюють. Тому він трохи пригнічено взявся за продаж.

Пройшло три місяці. Досі продає. Регулярно їздить на ринок, натужно старається і… не може. Натомість у дружини чи то через збільшення кількості аварій у місті, чи то через проблеми з парковками, чи з якоїсь іншої причини очі до кермування вже не горять. Можна сказати, що всі задоволені. Ото чолов’яга викрутився!

Отже, ретельно дотримуйтеся того, що буде написано далі і вам ніколи не вдасться продати свою автівку:

Приїжджайте на авторинок виключно на брудній машині.

Салон теж не чистіть. При чому то не має бути якийсь свіжий бруд у більш-менш пристойному салоні, найкраще — ґрунтовне сухе болото у найпотаємніших місцях. Обов’язковими є порохи на панелі.

Навіть якщо не палите, у відкритій (!) попільничці бажано завжди тримати кілька недопалків.

Дуже корисно знайти одну гуму відповідного протектору, але серйозно з’їжджену з одного боку. Забортувати на передню вісь. Одна при цьому є значно кориснішою, ніж ціла пара — тоді покупець ще й запідозрить, що автівка бита саме в цей бік, бо ж «під’їдає» резину.

Ціну завжди гиліть вищу за середню ринкову. На запитання про торг з кривою посмішкою бубоніть щось незрозуміле. Перепитують — бубоніть тихіше.

Помийте мотор. Брудний і зовні, і зсередини автомобіль із блискучим двигуном — найкращий привід для підозр — покупці відлітатимуть, як бейсбольні м’ячі після доброго удару битою.

Сховайте подалі сервісну книгу. Особливо коли дійсно малий пробіг, і є всі регламенті записи.

На запитання, скільки ключів, завжди відповідайте: «У мене один, а де інші — не пам’ятаю».

Вже перед заїздом на авторинок бризніть десь 20 г мастила у глушник і рясно змастіть краї. При справному двигуні/турбіні з країв глушника можна зняти тільки сажу. Якщо там мастило — турбіна «кидає», скоро гаплик.

Можемо сперечатися, що, роблячи все за цими нехитрими правилами, ви ніколи не продасте автівку. Хіба вже якщо покупцю хтось дуже вередливий лагідно наказав купити йому авто…

загрузка...
Еще одна новость

Ставки акциза на подержанные авто снизят в десятки раз

25.05.2016 г. в 17:56, apostrophe

Уже с июля украинцы смогут не переплачивать за растаможку б/у машин из ЕС. В налоговом комитете Верховной рады доработали законопроект, предусматривающий многократное снижение ставок акцизного сбора на все подержанные автомобили, за исключением тех, которые ввозятся из России и с оккупированных территорий Донбасса и Крыма. Кроме того, вместо запланированного…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинцам перестали регистрировать б/у авто

25.05.2016 г. в 17:56, ubr

Чтобы подтвердить соответствие машины стандарту Евро-5 нужно получать новые сертификаты по 1-4 тыс. грн. Автолюбители, которые приобрели подержанные авто из Европы, но не успели поставить их на украинские номера, будут вынуждены по-новому собирать документы, необходимые для регистрации. И, понятно дело, повторно за них платить. Как стало известно…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть