П'ять областей, де дороги зроблять найшвидше

25.05.2016 г. в 19:13, depo

"Укравтодор" планує завершити усі заплановані роботи з ліквідації ям і деформацій на дорогах державного значення до 15 червня.

Поки кращі результати за темпами виконання робіт з ямкового ремонту показують Кіровоградська, Тернопільська, Чернігівська, Донецька і Запорізька області. Занепокоєння щодо своєчасного виконання робіт викликають Миколаївська, Дніпропетровська та Житомирська області, - наголошується в повідомленні, передає Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб".

Дорожники не мали можливості виконувати ямковий ремонт і відстали від графіка через погані погодні умови, але обіцяють закінчити роботи вчасно. З поточного тижня дорожники по всій Україні будуть працювати і в суботу.

"Укравтодор" нагадує, що в середині квітня В. Гройсман доручив Держагентству завершити всі заплановані роботи з ліквідації ям і деформацій на дорогах державного значення до 15 червня і використовувати 1,1 млрд грн на "ямковий" ремонт доріг загального користування. За ці гроші дорожники планують відремонтувати близько 3,6 млн кв. м дорожнього покриття.

загрузка...
Еще одна новость

Як не продати авто. Антипоради або те, чого точно не можна

25.05.2016 г. в 19:13, report

Маркетинг — узагалі річ дуже не проста й делікатна. Спеціалісти з продажів ціняться в будь-якому бізнесі. І хоч, наприклад, у США популярна фраза «бреше, як продавець вживаних автівок», насправді продаж автомобілів — ціле мистецтво. Нинішній матеріал можна назвати антипорадою. Адже іноді, аби чинити правильно, досить знати, чого точно не можна… Що треба робити, щоб у вас ніколи не купили автівку? Дуже просто. Так, один знайомий придбав автомобіль, причому левову частку грошей виділила дружина — з якихось там особистих чи родинних коштів. Він їздив, гледів, коли треба «підшаманював», тобто вкладав туди чималу частку душі. Жінка прав не мала й на «механіці» їздити не хотіла. Та пройшов час. Отримала вона права й сама захотіла керма. І тільки автоматичну коробку передач. Тому лагідно так наказала: «Продавай оцю залізяк…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ставки акциза на подержанные авто снизят в десятки раз

25.05.2016 г. в 19:13, apostrophe

Уже с июля украинцы смогут не переплачивать за растаможку б/у машин из ЕС. В налоговом комитете Верховной рады доработали законопроект, предусматривающий многократное снижение ставок акцизного сбора на все подержанные автомобили, за исключением тех, которые ввозятся из России и с оккупированных территорий Донбасса и Крыма. Кроме того, вместо запланированного действия льготных ставок до конца 2017 года в комитете договорились продлить их до конца 2018 года. Однако при этом парламентарии не учли, что через полтора года Украина перейдет на экологический стандарт для автомобилей Евро-6, и это автоматически поставит под запрет ввоз машин для первой регистрации старше двух-трех лет. В Украине могут убрать на несколько лет заградительные ставки акцизов на б/у авто. Члены парламентского комитета по вопросам налоговой и таможенной политики рекомендуют Верховной раде принять во втором чтении и в целом законопроект, которым предлагае…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть