Українські автошколи незабаром відновлять свою роботу

25.05.2016 г. в 21:09, autocentre

Уже найближчим часом нарешті буде ухвалено законодавчі зміни, які дадуть змогу українським автошколам відновити свою роботу з навчання майбутніх водіїв.

Про ухвалення таких необхідних для українських автошкіл змін повідомив керівник головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій на своїй сторінці в Facebook. «Інформація для учасників ринку підготовки та перепідготовки водіїв. Я говорив на Національному Форумі автошкіл про те, що наказ №515 буде підписано. І його сьогодні таки підписали. Тепер бракує малого – публікації юстированого наказу і далі в бій. Це щодо дієвих кроків для врегулювання ситуації», – написав В.Криклій.

Нагадаємо, що проблема з автошколами виникла ще минулого року, коли було запущено Національну поліцію і ліквідовано міліцію разом з Державтоінспекцією. У зв’язку з цим автошколи опинилися в ситуації, коли формально колишній Департамент ДАІ, а нині Головний сервісний центр МВС України не здійснював акредитацію закладів із підготовки водіїв та їхніх викладачів і не видавав бланки свідоцтв про закінчення автошколи. При цьому без наявності сертифіката діяльність автошкіл неможлива. Каменем спотикання став наказ МВС України від 7 грудня 2009 року № 515, у якому згадуються вже неїснуючі Департамент ДАІ та його підрозділи, через що юридично Головний сервісний центр та його територіальні підрозділи не мали права здійснювати акредитацію автошкіл.

І от майже через півроку нарешті вдалося ухвалити необхідні зміни у відомчому нормативно-правовому акті (а насправді – банальна технічна заміна термінів у попередньому наказі №515), які дадуть змогу реанімувати роботу акредитаційних комісій, а українським школам – пройти дозвільну процедуру і відновити свою роботу.

загрузка...
Еще одна новость

Броневики КрАЗ получили высшую похвалу на конференции

25.05.2016 г. в 21:09, avtoblog

В рамках конференции дебютировала новая линейка военной техники КрАЗа. В Украине состоялась премьера новой линейки броневиков КрАЗ. В рамках Международной научно-технической конференции «Перспективы развития вооружения и военной техники Сухопутных войск», которая состоялась во Львове, дебютировала новая линейка военной техники от компании КрАЗ. В…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Десятки автомобилей провалились в 200-метровую яму во Флоренции (видео)

25.05.2016 г. в 21:09, viknaodessa

Во Флоренции два десятка автомобилей провалились в 200-метровую яму, оказавшись в воде и грязи. Инцидент произошел утром 25 мая неподалеку от исторического моста Понте Веккьо. На место происшествия прибыли сотрудники экстренных служб и мэр города Дарио Нарделла. Несмотря на серьезные повреждения, которые получили как парковка, так и автомобили,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть