Яких звичок потрібно позбутись водіям – поради експерта

26.05.2016 г. в 07:17, mmr

Водії роблять багато операцій на підсвідомому рівні. Коли дії правильні – це ознака майстерності. Але часто допускають типові помилки. Про те, яких звичок необхідно позбутися водіям Gazeta.ua розповів Сергій Гільов, інструктор школи контраварійного водіння “Драйв клуб “Альфа щит”.

Часта робота зчеплення без перемикання передач

Деякі водії часто без причини витискають зчеплення при гальмуванні та у поворотах. Цього не можна робити. Постійна їзда на передачі дає більше можливостей для маневру. Зокрема, якщо потрібно екстренно набрати швидкість.

Гальмування у повороті

Зміна швидкості на дузі повороту може спричинити втрату керування. Погасити швидкість до оптимальної потрібно ще до початку маневру. Гальмувати потрібно на прямих колесах. З поворотом керма плавно відпускати педаль гальма.

Кермування однією рукою

Не потрібно тримати одну руку на підлокітнику, а керувати іншою. Обидві руки повинні бути на кермі. Це не дасть втратити керування при попаданні у яму чи в інших небезпечних випадках. Не можна крутити кермове колесо долонею однієї руки – воно може висковзнути.

Пізнє вмикання покажчиків поворотів

Нині часто можна побачити, як водії вмикають покажчик повороту вже під час маневру. Це потрібно робити заздалегідь, з урахуванням швидкості руху. По правилах дорожнього руху – це не менш як за 50-100 м до маневру у населених пунктах і за 150-200 м поза ними.

Використання протитуманного світла не за призначенням

Не можна вмикати протитуманні фари, коли немає туману. Коли пішов дощ чи погіршилась видимість, достатньо увімкнути денні ходові або габаритні вогні. Задній протитуманний ліхтар дуже сліпить, тих хто їде позаду.

Необґрунтовані перелаштування з ряду в ряд

Випередження на ділянках, де звужується дорога, тільки спричинить втрату часу. Також може утворитися затор.

загрузка...
Еще одна новость

Про що свідчить нерівномірне зношення шин

26.05.2016 г. в 07:17, vipautonews

Один погляд на шини автомобіля може дати уявлення про технічні несправності ходової частини або неправильне виконання робіт з техобслуговування. Досить знати, на які ознаки зносу протектора звернути увагу, щоб вчасно помітити й усунути технічні несправності.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

3 способи розпізнати бите авто на ринку

26.05.2016 г. в 07:17, mmr

За останні кілька років на ринку вживаних автомобілів збільшилася кількість битих і викрадених машин, помітили у Всеукраїнській асоціації автоімпортерів і диллерів. “На наших базарах і раніше було безліч підозрілих машин. Однак після розв’язання війни росіянами в Україні на авторинки різних обласних центрів хлинула велика кількість підозрілих машин.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть