Про що свідчить нерівномірне зношення шин

26.05.2016 г. в 06:31, vipautonews

Один погляд на шини автомобіля може дати уявлення про технічні несправності ходової частини або неправильне виконання робіт з техобслуговування. Досить знати, на які ознаки зносу протектора звернути увагу, щоб вчасно помітити й усунути технічні несправності.

загрузка...
Еще одна новость

3 способи розпізнати бите авто на ринку

26.05.2016 г. в 06:31, mmr

За останні кілька років на ринку вживаних автомобілів збільшилася кількість битих і викрадених машин, помітили у Всеукраїнській асоціації автоімпортерів і диллерів. “На наших базарах і раніше було безліч підозрілих машин. Однак після розв’язання війни росіянами в Україні на авторинки різних обласних центрів хлинула велика кількість підозрілих машин. Багато із них крадені, багато після аварій”, – каже порталу “Знай” перекупник Сергій Ярмоленко. Він пояснює, що перевіряти, купуючи потримане авто. -- Оглядаємо зовні Кузов – це найдорожча деталь автомобіля. Невеликі вм’ятини на ньому чи сколи фарби можуть свідчити про можливі серйозні проблеми із автомобілем — необережне поводження чи аварію. “Оглядати машину найкраще здалеку. Уважно подивіться, чи співпадає відтінок фарби на дверях, крилах, капоті…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Удивительная» покорность: украинские водители перестали занимать полосы для общественного транспорта

26.05.2016 г. в 06:31, avtoblog

С каждым днем все меньше нарушителей пользуются полосами для общественного транспорта, передвигаясь на частных автомобилях. Фотографии плотного затора в районе Караваевых Дач в столице Украины опубликованы в интернете. Бросается в глаза тот факт, что полоса для движения общественного транспорта используется строго по назначению. Такое количество совестливых водителей не может не радовать. Хотя есть среди них такие, кто из-за таких «полос» постоянно опаздывает на работу, простаивая часами в пробках, и даже, как следствие, жалуются на полицейских, которые не разрешают им нарушать правила дорожного движения.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть