Первый в мире пешеходный велосипед

26.05.2016 г. в 08:00, gogetnews

Фантазия изобретателей и городских предпринимателей безгранична: на этот раз они придумали электрический велосипед, на котором надо идти вместо того, чтобы крутить педали. Он называется Lopifit и похож на беговую дорожку, приделанную к велосипедной раме. Lopifit уже успел приобрести репутацию самого удобного способа передвижения по городу.

Как и многие прорывы в велосипедной области, Lopifit был придуман в Голландии. Основателю компании и изобретателю Бруину Бергмиистеру идея объединить беговую дорожку и велосипед пришла, когда он занимался спортом в своём гараже и подумал о том, что неплохо было бы переместить тренажер на свежий воздух.

Получившийся в результате гибрид предназначен для комфортного городского передвижения и рассчитан в первую очередь на длинные дистанции. Проехать десятки километров на Lopifit можно без усилий и напряжения, которыми сопровождается кручение педалей.

загрузка...
Еще одна новость

Яких звичок потрібно позбутись водіям – поради експерта

26.05.2016 г. в 08:00, mmr

Водії роблять багато операцій на підсвідомому рівні. Коли дії правильні – це ознака майстерності. Але часто допускають типові помилки. Про те, яких звичок необхідно позбутися водіям Gazeta.ua розповів Сергій Гільов, інструктор школи контраварійного водіння “Драйв клуб “Альфа щит”. Часта робота зчеплення без перемикання передач Деякі водії часто без причини витискають зчеплення при гальмуванні та у поворотах. Цього не можна робити. Постійна їзда на передачі дає більше можливостей для маневру. Зокрема, якщо потрібно екстренно набрати швидкість. Гальмування у повороті Зміна швидкості на дузі повороту може спричинити втрату керування. Погасити швидкість до оптимальної потрібно ще до початку маневру. Гальмувати потрібно на прямих колесах. З поворотом керма плавно відпускати педаль гальма. Кермування однією рукою Не…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Про що свідчить нерівномірне зношення шин

26.05.2016 г. в 08:00, vipautonews

Один погляд на шини автомобіля може дати уявлення про технічні несправності ходової частини або неправильне виконання робіт з техобслуговування. Досить знати, на які ознаки зносу протектора звернути увагу, щоб вчасно помітити й усунути технічні несправності.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

3 способи розпізнати бите авто на ринку

26.05.2016 г. в 08:00, mmr

За останні кілька років на ринку вживаних автомобілів збільшилася кількість битих і викрадених машин, помітили у Всеукраїнській асоціації автоімпортерів і диллерів. “На наших базарах і раніше було безліч підозрілих машин. Однак після розв’язання війни росіянами в Україні на авторинки різних обласних центрів хлинула велика кількість підозрілих машин. Багато із них крадені, багато після аварій”, – каже порталу “Знай” перекупник Сергій Ярмоленко. Він пояснює, що перевіряти, купуючи потримане авто. -- Оглядаємо зовні Кузов – це найдорожча деталь автомобіля. Невеликі вм’ятини на ньому чи сколи фарби можуть свідчити про можливі серйозні проблеми із автомобілем — необережне поводження чи аварію. “Оглядати машину найкраще здалеку. Уважно подивіться, чи співпадає відтінок фарби на дверях, крилах, капоті…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть