У Раді розповіли, коли чекати дешевих авто з Європи

26.05.2016 г. в 16:06, mmr

Законопроект про зниження ставок акцизного збору на старі автомобілі, буде винесено на порядок денний парламенту вже на наступному пленарному тижні, який заплановано на 31 травня – 3 червня 2016 року.

Про це заявила глава Комітету податкової та митної політики Верховної Ради України, народний депутат Ніна Южаніна.

Завтра, 18 травня відбудеться на засіданні Комітету затвердять ряд поправок, з якими законопроект і винесуть на друге читання. Якщо депутати документ підтримають, його повинні підписати голова Верховної Ради і Президент України.

Як повідомлялося, 13 квітня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №3251 про тимчасове зниження акцизів на імпорт вживаних автомобілів до рівня нових автомобілів. “За” проголосували 226 депутатів при 226 необхідних.

Після голосування за законопроект народні депутати запропонували відразу прийняти його в цілому. Однак при наявності необхідної кількості голосів віце-спікер Андрій Парубій відхилив цю пропозицію.

загрузка...
Еще одна новость

Покупателям подержанных авто уменьшена налоговая ставка

26.05.2016 г. в 16:06, grad

Верховная рада приняла изменения в Налоговаый кодекс Украины (законопроект № 3046) относительно стимулирования рынка подержанных транспортных средств, что уменьшает налоговую нагрузку на покупателя автомобиля. Как разъясняет региональный сервисный центр МВД, если до принятия этого закона налогом облагалась полная стоимость авто, то теперь налог…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Под Кабмином увидели неожиданное авто

26.05.2016 г. в 16:06, online

Заявление премьер-министра Владимира Гройсмана о том, что при грамотном управлении средняя зарплата в Украине достигнет тысячи евро, вызвало иронию активиста и блогера Тараса Клименко. "Вова Гройсман вселил в меня большую надежду, заявив, что при качественном и грамотном управлении, средняя зарплата украинцев достигнет 1000 евро. При обещанных…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть