На українських дорогах побільшало машин-двійників

26.05.2016 г. в 19:01, o-doroge

Якщо раніше правоохоронці їх виявляти сотнями, то останнім часом рахунок перейшов на тисячі. Як розпізнати машину-двійника, що має сумнівне минуле, навчали чернігівських патрульних поліцейських.

На ринку бувших у використанні автомобілів все більше і більше з’являється машин з сумнівним походженням. Користуючись бажанням українців зекономити, шахраї намагаються «впарити» покупцям-новачкам всякий непотріб, що таїть у собі багато секретів. Відтак машин-двійників на українських дорогах значно побільшало, особливо дорогих марок.

Досвідчений водій знає, що машини-двійники – автомобілі, які зовні ідентичні оригіналу. У них однакова марка, модель і навіть колір, однакові номери агрегатів і навіть ідентичні номерні знаки. Це акуратно виконана і продумана фальшивка. Причому часто з незаконним минулим: автомобіль міг бути викрадений або не був розмитнений після перетину українського кордону.

Якщо ж патрульний таки запідозрив, що зупинений ним автомобіль – двійник, він має викликати експертну службу МВС України, яка підтвердить або спростує кримінальне минуле машини.

Якщо ж розкриється, що ваша «ластівка» — машина-двійник, її конфіскують. І найнеприємніше – суд власник авто може програти і ніколи більше не побачити його. А якщо після судової тяганини машину власнику повернуть, бо він придбав її за кровно зароблене, їздити на ній чи перепродати все одно не буде можливості.

Правоохоронці застерігають українців: надмірна заощадливість може обійтися дорожче. Якщо ж ви вирішили зекономити та придбати бувше у використанні авто, не скупіться витратитися на переоформлення автомобілю або ж на експертизу техпаспорта.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине исчезнут дешевые автобусы и подорожает доставка

26.05.2016 г. в 19:01, ubr

В Верховной Раде зарегистрирован законопроект, предлагающий внедрить на наших дорогах европейские правила автомобильных перевозок. Украинским автоперевозчикам уже в ближайшее время могут существенно усложнить жизнь. В парламенте зарегистрирован законопроект №4683, предусматривающий имплементацию в отечественное законодательство европейских норм,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

АМКУ закончил расследование «сговора» украинских АЗС

26.05.2016 г. в 19:01, politeka

Антимонопольный комитет Украины закончил расследование касательно цен на бензин в украинских АЗС. Об этом сообщается на сайте комитета. «Антимонопольным комитетом разосланы выводы субъектам хозяйствования по делу нарушения законодательства о защите экономической конкуренции», — говорится в сообщении. Отмечается также, что за нарушение закона «О…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть