Замість номерів – ім’я. Як одержати індивідуальний номерний знак?

27.05.2016 г. в 09:22, vipautonews

Оригінальність можна купити за гроші. Щонайменше виділити свою автівку з-поміж інших можна, якщо не приголомшливим тюнінгом, то цікавим надписом на номерах.

Номерні знаки на ім’я, назву організації чи підприємства, замість стандартних чотирьох літер і чотирьох цифр, замінюють у Регіональному сервісному центрі МВС. У скільки грошей і часу обійдеться індивідуальний номер знає Наталка Бахамент, пише tv7plus.com.

Ім’я, назва чи просто однакові цифри – номерний знак може стати не просто обов’язковим атрибутом автомобіля, а й виділити його з-поміж інших. Раніше для цього треба було їхати до столиці, а нині до Регіонального сервісного центру в області.

Чекати доведеться майже місяць. Та й послуга не безкоштовна. Їздити на таких номерах можна лише на території України. При цьому і спереду, і ззаду мають бути однакові номерні знаки. Точно такий самий надпис може бути і у іншому регіоні. А в одному повторюватися не може. Саме тому номерні знаки виготовляють не одразу, а чекають місяць, перевіряючи й пропонуючи варіанти.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине растёт количество автоугонов

27.05.2016 г. в 09:22, hyser

В Украине растёт количество автоугонов — это уже является привычной тенденцией в последние несколько лет, которая не пока не собирается никуда исчезать. Согласно статистике МВД в 2015 году количество угонов в Украине выросло на 29% (7807 до 10042) по сравнению с аналогичным периодом 2014 года (без учета Луганской и Донецкой областей). Более того,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

"Укравтодор" обещает менее чем за месяц залатать ямы на всех дорогах госзначения

27.05.2016 г. в 09:22, trust

Все деформации и выбоины на дорогах государственного значения будут устранены до 15 июня. Такой план "Укравтодора" был озвучен на селекторном совещании по ликвидации "ямочности" на украинских дорогах. Ради выполнения этого обещания дорожники намерены работать даже по субботам. Н Как было заявлено на совещании, пока лучшие темпы латания ям…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть