Сеть «взорвали» фото «хардкорной версии» Renault Clio

27.05.2016 г. в 10:24, avtoblog

Агрессивный вид, модели придают стильные детали кузова.

В интернет попали изображения более мощного варианта Renault Clio RS, который помимо прироста производительности предложит более агрессивный внешний вид.

Это подтверждают изображения, опубликованные французским ресурсом TheAutomobilist.fr. По сравнению с обычной версией изменились колесные арки и боковые юбки. Кроме этого стоит отметить вентилируемые передние крылья для охлаждения тормозной системы и большое заднее крыло для увеличение прижимной силы.

Как ожидается, за производительность будет отвечать знакомый турбированный 1,6-литровый двигатель с четырьмя цилиндрами, который получит дополнительные 30 лошадиных сил (22 кВт). В итоге хетчбек сможет вырабатывать до 250 л.с. (186 кВт). Как увеличится крутящий момент, неизвестно, но текущая версия выдает до 260 Нм.

загрузка...
Еще одна новость

Чому дорожчає пальне: два міфи і дві причини

27.05.2016 г. в 10:24, mmr

Якщо проаналізувати динаміку цін на бензин і дизельне паливо на європейському ринку, де, власне, закуповують 80% бензину та ДП усі українські трейдери, можна побачити, що протягом квітня місяця ціни зросли на 15-20%, при цьому гривня за той самий період укріпилася на 4%. Про це під час прес-конференції заявив експерт нафтової галузі, заступник директора НТЦ “Психея” Геннадій Рябцев, передає кореспондент УНН. За його словами, у суспільства існує декілька міфів щодо чинників, які впливають на кінцеву ціну пального для споживача. “Існує декілька міфів, які у нас курсують в ЗМІ, і особливо, в державних установах. Перший міф полягає у тому, що на світовому ринку нафти продають нафту. Насправді, ті нафтові котирування, які у нас є, відображають виключно перетоки фінансових ресурсів із одних ринків на інші, при чому ці фінансо…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Замість номерів – ім’я. Як одержати індивідуальний номерний знак?

27.05.2016 г. в 10:24, vipautonews

Оригінальність можна купити за гроші. Щонайменше виділити свою автівку з-поміж інших можна, якщо не приголомшливим тюнінгом, то цікавим надписом на номерах. Номерні знаки на ім’я, назву організації чи підприємства, замість стандартних чотирьох літер і чотирьох цифр, замінюють у Регіональному сервісному центрі МВС. У скільки грошей і часу обійдеться індивідуальний номер знає Наталка Бахамент, пише tv7plus.com. Ім’я, назва чи просто однакові цифри – номерний знак може стати не просто обов’язковим атрибутом автомобіля, а й виділити його з-поміж інших. Раніше для цього треба було їхати до столиці, а нині до Регіонального сервісного центру в області. Чекати доведеться майже місяць. Та й послуга не безкоштовна. Їздити на таких номерах можна лише на території України. При цьому і спереду, і зза…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть