Автострахування в Україні буде проходити по-новому

28.05.2016 г. в 09:56, mmr

Автострахування в Україні буде проходити по-новому, бланки ОСАГО будуть містити унікальний QR-код, щоб виключити підробку. Про це повідомляє Моторне (транспортне) страхове бюро України. У бюро вважають, що нова форма захисту допоможе впоратися з напливом фальшивих полісів.

На кожен бланк ОСАЦВ ще в друкарні буде наноситися QR-код з посиланням на сторінку МТСБУ, де реалізована функція перевірки кожного конкретного бланка поліса за його серією та номером.

Для використання коду потрібного смартфон з камерою і програмою, що зчитує QR-коди. Пройшовши по посиланню, покупець зможе переконатися, що поліс, який йому пропонують купити, є справжнім.

Ні страховим компаніям, ні страхувальникам не варто турбуватися про процедуру появи нових бланків – вводитися нові бланки з кодами будуть поступово. Не буде потрібно замінювати старі бланки на нові – нові поліси ОСАГО будуть видаватися страховим компаніям в міру використання вже наявних бланків попереднього дизайну.

загрузка...
Еще одна новость

За майбутніми українськими водіями наглядатимуть камери спостереження

28.05.2016 г. в 09:56, val

З кінця липня в Україні почнуть вводити нові екзаменаційні білети для бажаючих здати на права. Ініціатори змін обіцяють виключити логічні помилки та сформувати білети в залежності від категорії водійських посвідчень. «Існують проблеми з білетами. В деяких білетах та запитаннях заздалегідь передбачені помилки, не знаю навмисно чи випадково,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

С завода АвтоВАЗ угнали выставочный экземпляр Lada XRAY

28.05.2016 г. в 09:56, avtoblog

Прямо из-под носа российских автостроителей неизвестные похитили хэтчбэк XRAY, который выступал в роли выставочного модели. После обнаружения пропажи представители автопредприятия обратились в полиции с заявлением о краже. Как следствие, правоохранители возбудили уголовное дело по статье «Хищение в крупном размере». Цена базовой версии модели XRAY…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть