ЛуАЗ-1901 “Геолог” – волинський плаваючий позашляховик

28.05.2016 г. в 21:03, autodriving

У 1975 році почалися роботи з модернізації ЛуАЗ-967 відповідно до побажань військових: тепер ТПК належало перевезення не двох, а чотирьох лежачих поранених. Розмістити таку кількість поранених можна було тільки за спиною водія: для цього платформу довелося подовжити до 4.6 м, а вантажопідйомність збільшити до 650 кг. При таких габаритах ТПК міг зберегти прохідність тільки за рахунок третього ведучого моста – звідси закономірно випливала колісна формула 6х6. Але створити життєздатну трансмісію не вийшло, і замовники забракували проект.

Всюдихід спробували вдосконалити і запропонувати народному господарству. Так, в 1985 році з’явився дослідний ЛуАЗ-1901 “Геолог” з двигуном біля заднього моста. Однак і “Геолог” не продемонстрував належних ходових якостей і в серію не пішов.

загрузка...
Еще одна новость

Новые билеты для сдачи ПДД упростят жизнь будущим водителям

28.05.2016 г. в 21:03, fastnews

На прошедшем в столице Нацфоруме автошкол глава сервисного центра Министерства внутренних дел Украины Владислав Криклий заявил, что в середине лета планируется ввести новые билеты для сдачи теории ПДД. Криклий пояснил, что при разработке вопросов для новых билетов учитывались категории, на получение которых сдают экзамен ученики автошколы. То есть, если раньше, собираясь получить права на вождение легкового автомобиля, экзаменуемому надо было также знать ответы на вопросы для профессиональных водителей, то теперь нет необходимости в этом. Ничем не обоснованное усложнение жизни для водителей-любителей при сдаче экзамена на знание Правил дорожного движения — это изначальная ориентация на получение прав с помощью взятки, — сказал Криклий. Чиновник заметил, что нет никакой надобности в знании водителем легкового автомобиля остаточной высоты проектора грузовика. Однак…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Кримчани масово позбуваються власних автомобілів

28.05.2016 г. в 21:03, avtoblog

Жителі Кримського півострова змушені продавати власні транспортні засоби в Україні за заниженою вартістю. Авторинки Херсонської області, яка межує з Кримом заповнені автомобілями з українськими номерами, зареєстрованими на півострові. Жителі Республіки просто змушені позбуватися від машин і продавати їх за копійки. Причина полягає в російському законодавстві, яке з початку квітня забороняє експлуатацію транспортних засобів з українськими номерними знаками на території Криму. Виходить так: хто не встиг – той запізнився.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть