Автовладельцы из оккупированного Крыма продают свои машины за бесценок

29.05.2016 г. в 00:35, vipautonews

Жители полуострова на авторынках Херсонщины массово распродают свои автомобили на украинских номерах. Все из-за закона, который требовал до 1 апреля заменить крымские регистрационные документы и знаки на российские.

загрузка...
Еще одна новость

Миття машин на березі водойм «влетить» автовласникам у копійку

29.05.2016 г. в 00:35, energolife

Багато автовласників практикують миття своїх автомобілів прямісінько на берегах річок, взагалі не задумуючись над наслідками такої діяльності. Проте вода, що стікає назад у ставок чи балку, «збагачена» не тільки брудом, а й мастилом, бензином та іншими «автопродуктами». Це вносить свою частину у негативну статистику забруднення річок. Екологічна інспекція нарешті звернула увагу на масовість такого явища як «економія на автомийках», що набуває поширення саме в теплу пору року, і вирішили відучити водіїв нехтувати питаннями охорони природи за допомогою штрафів. За словами начальника інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом Полтави Руслан Редька, за забруднення природоохоронної зони річок порушники можуть отримати штраф у розмірі від 340 гривень до 1700 гривень, пише Eсotown. До відповідальності будуть притягувати громадян…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ЛуАЗ-1901 “Геолог” – волинський плаваючий позашляховик

29.05.2016 г. в 00:35, autodriving

У 1975 році почалися роботи з модернізації ЛуАЗ-967 відповідно до побажань військових: тепер ТПК належало перевезення не двох, а чотирьох лежачих поранених. Розмістити таку кількість поранених можна було тільки за спиною водія: для цього платформу довелося подовжити до 4.6 м, а вантажопідйомність збільшити до 650 кг. При таких габаритах ТПК міг зберегти прохідність тільки за рахунок третього ведучого моста – звідси закономірно випливала колісна формула 6х6. Але створити життєздатну трансмісію не вийшло, і замовники забракували проект. Всюдихід спробували вдосконалити і запропонувати народному господарству. Так, в 1985 році з’явився дослідний ЛуАЗ-1901 “Геолог” з двигуном біля заднього моста. Однак і “Геолог” не продемонстрував належних ходових якостей і в серію не пішов.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть