Недешевий техогляд: ТОП-3 найпоширеніших обманів в автосервісі

29.05.2016 г. в 08:17, depo.ua

Найчастіше від шахраїв страждають дівчата і водії з невеликим стажем.

На жаль, нерідкі випадки обману клієнтів при елементарних планових технічних роботах, зокрема, при заміні масла і свічок запалювання.

Масло

Моторне масло, тим більше хороше, коштує недешево. Тому недобросовісний "майстер" замість повної заміни може лише поміняти фільтр і долити свіжого. Ще один варіант обману - заміна масла на більш дешеве. Наприклад, клієнт платить за "синтетику", а йому заливають "напівсинтетику", вартість якої в півтора рази менше. Різниця, складова сотні гривень, йде в кишеню "майстру".

Не полінуйтеся після заміни власноруч витягнути щуп і перевірити не тільки рівень масла, але і його прозорість. Відрізнити на вигляд нове масло від злегка розведеного старого зможе навіть недосвідчений автомобіліст.

Масло краще придбати заздалегідь, привезти з собою на заміну і проконтролювати, щоб в двигун залили саме його і в тому обсязі, який рекомендований виробником автомобіля.

До речі, все сказане вище стосується не тільки моторного масла. Точно так само можуть обдурити при заміні масла в трансмісії - коробці передач, провідному мості. Гарне трансмісійне масло коштує ще дорожче моторного, тому спокуса у горе-майстрів велика. А, за великим рахунком, це стосується, хоч і меншою мірою, всіх технічних рідин.

Свічки

Нерідко при найменшій нестабільності роботи двигуна клієнту настійно рекомендують поміняти свічки запалювання. Новачки або ті водії, які не хочуть вникати в подробиці, на це клюють, і через 10 хвилин їдуть задоволені, розтратившись на новий комплект свічок і роботу по заміні. Обман може полягати в тому, що "майстер" замість заміни просто прочистить старі свічки і злегка відрегулює зазор. У більшості випадків цього вистачає, щоб двигун став працювати стабільно і проїхав на старих свічках ще кілька тисяч кілометрів.

Щоб уникнути подібного слід знати і дотримувати терміни планової заміни свічок, зазначені в документації, а також бути присутнім при заміні.

Коробка передач

Ще один поширений і підступний спосіб обману - це псевдоремонт коробки передач. При заміні масла в її піддон недобросовісний майстер непомітно кидає трохи металевих тирси, після чого показує це власнику як аргумент на користь ремонту. А ремонт коробки передач - дороге "задоволення", адже вже за її зняття і подальшу установку доведеться віддати чималі гроші, не кажучи вже про запчастини і роботи.

Щоб цього не сталося бажано бути присутнім при заміні масла - навряд чи хтось ризикне підкидати щось при власникові.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні ринок вживаних автомобілів заблокований

29.05.2016 г. в 08:17, mmr

Імпорт старих машин в Україні впав втричі через труднощі з реєстрацією Депутати Верховної Ради і учасники ринку з імпорту автомобілів закликають уряд продовжити дію сертифікатів, необхідних для реєстрації ввезених автомобілів, щоб відновити нормальну діяльність на ринку старих авто, який практично зупинився на початку 2016 року в зв’язку з прийнятим…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Немцы распечатали мотоцикл на 3D-принтере стоимостью почти 1,5 миллиона гривен

29.05.2016 г. в 08:17, segodnya

Модель назвали Light Rider, а ее вес составляет всего 35 килограммов. Немецкая компания APWorks, которая входит в Airbus Group, презентовала мотоцикл, детали которого распечатали на 3D-принтере, сообщает Highsnobiety. Модель назвали Light Rider, а ее вес составляет всего 35 килограммов. Сообщается, что рама мотоцикла выполнена из специального…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть