Ситуація із якістю пального в Україні шокує

29.05.2016 г. в 15:48, mmr

Третина проб бензину, відібраних для дослідження на різних заправках у Закарпатській, Чернігівській, Вінницькій, Одеській та Київській областях, не відповідають державним стандартам якості.

Згідно з повідомленням, відомство відібрало 31 зразок палива, зокрема, в Чернігівській області було відібрано 8 проб бензину, у Київській – 6, в Києві – 8, у Закарпатській і Одеській областях – по 4, у Вінницькій -1. В одному випадку інспекторів не допустили на заправку для відбору проб.

“За результатами дослідження було виявлено, що із зазначеної кількості зразків нафтопродуктів 15 відповідають нормам ДСТУ (державний стандарт технічних умов – ред.), у десяти випадках виявлено відхилення від стандартів, а щодо п’яти ще тривають лабораторні дослідження”, – йдеться в повідомленні. При цьому, у службі не уточнили, на яких заправках компаній проводився відбір зразків бензину, однак зазначили, що інспектори відвідували АЗС виключно на підставі скарг, що надходили від населення.

На даний момент проводиться процедура розрахунку суми штрафних санкцій. Відповідно до законодавства, розмір штрафу становить 300% вартості отриманої для реалізації неякісної партії товару. “Ми налаштовані на ефективну політику захисту прав споживачів. В разі надходження нових скарг на якість нафтопродуктів на АЗС, перевірки будуть продовжені”, – підкреслив Лапа.

загрузка...
Еще одна новость

Експерти спрогнозували «літню» вартість пального

29.05.2016 г. в 15:48, glavcom

Вплинути на вартість бензину таки можуть коливання курсу національної валюти. Ціни на пальне протягом літа суттєво не зміняться, наголошують експерти. Однак визнають – вплинути на вартість бензину таки можуть коливання курсу національної валюти. Після квітневого здорожчання ринок пального вже втратив до третини споживачів. Водії визнають –…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украину доставили уникальный «тягач-кабриолет» «Красная жемчужина»

29.05.2016 г. в 15:48, avtoblog

Мощность двигателя Red Pear — 999 лошадиных сил. В Украину машину ввезла компания «Скания-Украина», чтобы уникальный тягач стал шоустоппером во время празднования 125-летнего юбилея марки Scania, пишет «Автоблог«. Сразу отметим: «Красная жемчужина» никоим образом не может быть приспособлена для реальной работы. Но, как сообщает «Автоцентр», возможности…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть