Стало відомо, коли введуть обов’язковий техогляд для всіх

29.05.2016 г. в 22:20, autocentre

Як стало відомо «Автоцентру», вже найближчим часом може бути ухвалено Закон, який зобов’язує всіх власників транспортних засобів проходити обов’язковий техогляд. Щоправда, він називатиметься трохи по-іншому – «обов’язкова перевірка придатності до експлуатації», але суть від цього не змінюється.

На спеціальних пунктах технічного контролю здійснюватимуть перевірку кожного автомобіля на низку технічних параметрів. Зокрема, фахівці з’ясовуватимуть, чи відповідає транспортний засіб тим технічним нормативам, правилам і нормам, які діяли в момент дати першої реєстрації ТЗ, а також – чи правильно зробили переобладнання авто, якщо таке було. Крім того, техогляд передбачає перевірку укомплектованості автомобіля (так-так, зокрема аптечкою та вогнегасником!) і технічного стану машини відповідно до вимог законодавства України та заводу-виробника.

Техогляд передбачено для всіх без винятку транспортных засобів

Для різних автомобілів законопроект передбачає не однакові терміни початку техогляду. Так, для тих власників легковиків або будь-яких інших транспортних засобів, хто захоче виїхати на них за кордон, доведеться пройти техогляд починаючи вже з наступного року – тобто з 1 листопада 2017 року.

Якщо власник легковика не має наміру виїжджати на ньому за кордон, «час Ч» трохи змістили. З 1 листопада 2019 року протягом 16 місяців пройти техогляд матимуть всі автомобілі, зареєстровані до зазначеної дати у непарному році. А якщо автомобіль отримав реєстраційні документи і номерні знаки у парний рік, то для них «морока» розпочнеться з 1 листопада 2020 року протягом тих же 16 місяців.

Вантажівки, які здійснюють міжнародні рейси, матимуть пройти техогляд одразу після набуття чинності цього закону. А от для причепів цей термін найбільш віддалений – з 1 січня 2022 року.

Які саме автомобілі підлягають обов’язковому техогляду, як часто вони матимуть його проходити, що перевірятимуть і яка відповідальність загрожує фахівцям, які видаватимуть «липові» сертифікати про проходження техконтролю, читайте в найближчих публікаціях «Автоцентру».

загрузка...
Еще одна новость

Укравтодор назвав дату, коли залатають усі ями на дорогах

29.05.2016 г. в 22:20, intvua

Держагентство автомобільних доріг дало доручення службам автодоріг в областях прискорити темпи ліквідації ям на автошляхах. Про це інформує офіційний сайт Укравтодору. Усі деформації та вибоїни на дорогах державного значення мають усунути до 15 червня, щоб укластися в терміни, встановлені прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом. В Укравтодорі…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Столичних водіїв у новий спосіб інформуватимуть про ремонт доріг

29.05.2016 г. в 22:20, mmr

У Києві з’явився незвичайний спосіб інформування водіїв про майбутній ремонт доріг. Тепер про це повідомляють за допомогою білбордів, пише Вгороде. Один з них помітили на виїзді з Троєщини: ремонт Московського мосту розпочнеться 27 червня і триватиме цілих півтора року — до 27 листопада 2017 року.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть