Бронеавтомобілі КрАЗ презентували у Львові

30.05.2016 г. в 11:17, autocentre

Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку озброєння і військової техніки Сухопутних військ» проводилася у Львові вже в дев’ятий раз, на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. В рамках конференції вітчизняний виробник – Кременчуцький автозавод, представив учасникам заходу свої перспективні розробки – військову броньовану техніку КрАЗ, пише autocentre.ua.

Крім ПАТ «АвтоКрАЗ» в роботі конференції взяли участь понад 200 представників оборонно-промислового комплексу, провідних науково-дослідних установ, навчальних закладів та волонтерських організацій. До роботи на конференції привернули також професорів і вчених відповідного профілю з Чехії та Польщі.

Протягом двох днів присутні обговорювали результати наукових досліджень з питань озброєння і військової техніки Сухопутних військ, обмінювалися досвідом наукової і науково-технічної діяльності. Представник «КрАЗу» виступив з доповіддю та презентацією про результати випробувань броньованих автомобілів КрАЗ, які зараз вже виконують поставлені військовими завдання в зоні АТО – КрАЗ- «Спартан», КрАЗ- «Кугуар», КрАЗ- «Раптор», КрАЗ- «Шрек» і КрАЗ- «Фіона».

Питання, що надійшли після доповіді фахівця КрАЗу, довели, що тема вітчизняного бронювання важлива і актуальна, що досвід, який КрАЗ отримав при створенні лінійки броньованої техніки, цікавий іншим вітчизняним та зарубіжним підприємствам, військовослужбовцям – практикам. Одночасно з обговоренням теоретичних питань проходила виставка новинок оборонно-промислового комплексу. КрАЗи помітно виділялися серед окремих екземплярів озброєння, які тільки проходять різні етапи випробувань.

загрузка...
Еще одна новость

Откуда больше всего завозят иномарок в Украину

30.05.2016 г. в 11:17, facenews

Германия стала самым крупным поставщиком автотранспортной техники в Украину в первом квартале 2016 года, на долю которой пришлось 26% автоимпорта. По итогам первого квартала 2016 года в Украину было импортировано 22 460 ед. автотранспортной техники, на сумму 339,5 млн дол. США. По сравнению с первым кварталом прошлого года объем импорта автотранспорта увеличился на 48 процентов. Легковые автомобили составили 73% автоимпорта, их с января по март было ввезено 16 352 шт., что на треть больше относительно аналогичного периода прошлого года, а их стоимость оценена таможней в 271,3 млн дол. США. При этом, доля новых автомобилей в импорте увеличилась по сравнению с прошлым годом на 3 процентных пункта и составила 73 процента. Больше всего легковых автомобилей было ввезено в Украину из Германии – 2812…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Тернопільські дорожники одні з кращих в Україні

30.05.2016 г. в 11:17, uhradio

Тернопільщина одна з перших по темпах ліквідації ямковості. Про це повідомляють на сайті Укравтодору. Загалом близько 30-ти бригад шляховиків у всіх районах області працюють без вихідних. І згідно результатів – з початку ремонтного сезону на дорогах Тернопільщини вже ліквідовано 95% ямковості та тріщин дорожнього покриття. Першочергово роботи проводяться на дорогах державного значення. Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик, на міжнародних та національних автошляхах роботи з ліквідації ямковості вже завершені. Зараз роботи ведуться на регіональних і територіальних дорогах.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть