Із новою «Славутою» ЗАЗ піде в Євросоюз

30.05.2016 г. в 16:40, autocentre

Новий автомобіль ZAZ Slavuta Nova, який усередині 2017 року почнуть складати на Запорізькому автомобілебудівному заводі, поставлятимуть у країни Євросоюзу. Про це повідомив заступник голови правління корпорації «УкрАвто» з виробництва Олег Папашев.

За його словами, нова модель ZAZ Slavuta Nova – це спільна розробка інженерів китайської компанії Chery і вітчизняного ЗАЗу. Прототип моделі під ім’ям Chery Riich G2 вперше показали публіці на Пекінському автошоу 2012 року, а також на ЗАЗі всередині минулого року. Загалом існує два екземпляри цієї моделі, в яку зараз запорізькі конструктори вносять низку важливих змін.

Повномасштабне виробництво моделі ZAZ Slavuta Nova (штампування деталей, зварювання кузова, виробництво двигуна, фарбування, складання автомобіля) розпочнеться через 13-14 місяців – всередині 2017 року, повідомив керівник ЗАЗу Микола Євдокименко. Потужність лінії з її випуску – близько 50 тисяч одиниць. Зрозуміло, що такий обсяг не може бути реалізовано тільки на українському ринку, тому ЗАЗ і партнери з Chery сподіваються на експортні поставки. Причому не тільки в сусідні країни, а й у Євросоюз. Автомобіль відповідатиме всім нормам ЄС, зокрема екологічним Євро 6.А у ціні (менше за 10 тисяч доларів США, тобто близько 9,5 тисяч євро), навряд чи матиме конкурентів.

За словами Олега Папашева, під час виробництва ZAZ Slavuta Nova буде використано понад 50% українських комплектуючих. У зв’язку з цим автомобіль отримає українську «прописку». А оскільки між Україною та ЄС укладено договір про вільну торгівлю, в ЄС машина надходитиме безмитно. Якби китайці ввозили її в ЄС із власного заводу, машину обкладали б додатковим митом.

Що буде випускати Запорізький автозавод

Отже, ЗАЗ Slavuta Nova стане першим автомобілем, з яким Chery і ЗАЗ вийдуть на європейський ринок. Щоправда, цілком можливо, що під іншою назвою. Яким – поки що невідомо. Адже бренд Riich, під яким дебютувала новинка, Chery вже закрив.

загрузка...
Еще одна новость

6 причин, по которым не стоит ездить на зимних шинах летом

30.05.2016 г. в 16:40, vipautonews

Все больше автовладельцев, экономящих на покупке комплекта летних шин, продолжают ездить в теплый сезон на зимней резине, считая, что это вполне безопасно. Однако автомобиль, обутый не по сезону, могут подстерегать различные неприятности. Какие неприятности грозят автомобилю, водитель которого продолжает ездить летом на зимней резине, объясняют…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Теперь автовладельцы смогут продавать свои машины через салоны на 20 процентов дороже

30.05.2016 г. в 16:40, fakty

В середине мая президент Украины подписал закон № 1084-VIII, предусматривающий активизацию продаж подержанных автомобилей по так называемой системе Trade-in. Теперь автовладельцы, которые захотят ею воспользоваться, получат возможность продать свою машину дороже. Согласно поправкам к Налоговому кодексу, 20 процентов НДС будут взимать только с…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть