Бронеавтомобіль Turkar APC Bizon виходить на ринок України

30.05.2016 г. в 22:59, autocentre

У День прикордонника 28 травня президент України Петро Порошенко відвідав мобільний прикордонний загін Держприкордонслужби у Києві, де йому вперше показали новий турецький бронеавтомобіль Turkar APC.

Турецька компанія Turkar, виробник повнопривідних вантажівок і мікроавтобусів, запропонувала свою новітню розробку в інтересах збройних сил України, повідомляє military-informant.com. У День прикордонника 28 травня президент України Петро Порошенко відвідав мобільний прикордонний загін Держприкордонслужби у Києві, де йому вперше показали новий турецький бронеавтомобіль Turkar APC, який має ще одну назву – Bizon. Бойова машина розміщена на колісному шасі комерційного вантажного автомобіля.

Повідомляється, що турецька компанія розраховує отримати замовлення від Держприкордонслужби, Національної Гвардії та Збройних сил України. Варто зазначити також, що турецька компанія Turkar вперше представила свою нову розробку саме в Україні.

Новий бронеавтомобіль Bizon розроблено в ініціативному порядку і призначений для експлуатації на всіх видах доріг і пересіченій місцевості в будь-яких кліматичних і погодних умовах.

Президенту також показали і бронеавтомобілі вітчизняного виробництва. Серед них – машина “Козак II” київського НВО “Практика”, бронеавтомобіль КрАЗ “Кугуар”, а також оригінальна розробка “Тритон-01”, спроектована на ПАТ “Завод Ленінська кузня”.

загрузка...
Еще одна новость

Електронний поліс "автоцивілки" – далека перспектива чи реальність

30.05.2016 г. в 22:59, ТСН

Електронна "автоцивілка" - це дуже зручно. Останнім часом в ЗМІ часто обговорюється питання впровадження електронного полісу ОСЦПВ. Що ж це таке? Найпростіше провести аналогію з електронними авіаквитками. Всі квитки є записом в базі даних IATA BSP. Продавці квитків при цьому можуть їх друкувати в будь-якому вигляді, але в будь-якому аеропорту вас…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Девушка заправляет машину: нужно ли стряхивать после?

30.05.2016 г. в 22:59, topgir

Для большинства мужчин заправка автомобиля все равно, что застегивание ширинки – ничего сложного. Но в том то и дело, что сам заправочный пистолет и весь процесс заправки, как ни крути, а лучше знаком представителям сильной половины, нежели слабой. Возможно, по этой причине заправить автомобиль для некоторых женщин трудоемкий и загадочный процесс,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть