Як повернути водійське посвідчення, вилучене за керування у стані сп’яніння

31.05.2016 г. в 16:28, volynpost

При позбавленні права на керування транспортними засобами для повернення свого посвідчення Вам слід звертатися до сервісного центру МВС за місцем проживання, де зберігаються вилучені водійські посвідчення.

Для прикладу, якщо жителя міста Луцька було притягнуто до адміністративної відповідальності в місті Львові й суд прийняв рішення позбавити його права керування транспортними засобами, то посвідчення водія буде направлено на зберігання до територіального сервісного центру МВС в місто Луцьк, - повідомляє прес-служба Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області.

Порядок повернення посвідчень водія особам, позбавленим права на

керування транспортними засобами, закріплений у п. 20 Положення про

порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування

транспортними засобами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів

України від 8 травня 1993 року № 340.

Також необхідно знати, що в такому випадку для повернення зазначеного посвідчення обов`язковим є складання теоретичного та практичного іспиту.

При цьому практичний іспит приймається екзаменаційною комісією на транспортному засобі тієї категорії, який був зазначений у рішенні суду про позбавлення права на керування транспортним засобом.

Зауважимо, якщо особа позбавлена права на керування транспортними засобами за керування автомобілем у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, посвідчення водія повертається лише після обов’язкового проходження позачергового медичного огляду. Тобто у цьому разі Вам не обійтись без медичної довідки встановленого зразка, яка була отримана після закінчення строку позбавлення.

загрузка...
Еще одна новость

Сколько стоит перерегистрация авто в Украине

31.05.2016 г. в 16:28, sobkor

Главный сервисный центр МВД обнародовал информацию, по поводу нынешней стоимости перерегистрации транспортных средств. Как сообщает пресс-служба Главного сервисного центра (ГСЦ) МВД, стоимость сервисных услуг, предоставляемых МВД, определена постановлением Кабинета Министров Украины от 04.06.2007 №795 «Об утверждении перечня платных услуг, предоставляемых подразделениями Министерства внутренних дел и Государственной миграционной службы, и размера платы за их предоставление». В частности, стоимость услуги регистрации транспортного средства в соответствии с пунктом 14 Перечня платных услуг составляет: – для транспортных средств всех категорий отечественного производства и стран СНГ – 152,63 грн; – для ТС всех категорий иностранного производства – 109,15 грн; – для мототранспорта, прицепов отечественного производства и стран СН…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Непотоплювані кадри Укравтодору

31.05.2016 г. в 16:28, veroyatno

Нещодавно, інспектуючи виконання ремонтних робіт на Новообухівській трасі під Києвом, прем’єр-міністр В. Гройсман визнав катострофічний стан доріг в Україні та визначив розвиток дорожньої галузі та покращення стану доріг як пріоритетними напрямками розвитку інфраструктури та в цілому економіки України. При цьому, відповідно до заяви міністра інфраструктури України В. Омеляна у 2016 році для ремонту та утримання доріг України буде виділено рекордну суму 700 млн. Євро. Хто буде розпорядником цих коштів? Звичайно, Державне агентство автомобільних доріг України — Укравтодор, як центральней орган виконачої влади у сфері дорожньої галузі України. Але в Укравтодора є спеціально створена структура для супроводу проектів, що фінансуються Міжнародними Фінансовими Організаціями, — ДП «Укрдорінвест». Наразі діючими є три кредитні угоди з Світовим Банком, ЄБРР…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть