Холодний асфальт в ями і готово: обурені водії поскаржилися в поліцію на шляховиків

31.05.2016 г. в 22:59, press-centr

Працівники філії Волинського облавтодору поблизу села Суходоли Волинської області ремонтували дорогу. В ями засипали холодний асфальт і на тому все. Втрамбовували його машини, що проїжджали повз. Про таке недбальство шляховиків працівникам поліції повідомив мешканець Володимира-Волинського, підприємець Андрій Кандиба.

На трасі Львів - Володимир-Волинський проводився ямковий ремонт дороги. Зі слів очевидця, працівники дорожньої служби засипали брудні ями холодним асфальтом і навіть не спромоглися вкатати його належним чином.

-Вкатували асфальт автомобілі, котрі їхали повз, - обурюється Андрій Кандиба. – Ми зупинилися, після розмови з «майстрами» з’ясувалося, що працюють вони у Володимир-Волинській філії Волинського облавтодору. Викликав поліцію.

Правоохоронці зробили необхідні заміри так званих «латок», далі будуть шукати тих, хто проводив ремонт дороги, та перевірятимуть чи дотрималися вони усіх необхідних вимог під час цих робіт.

загрузка...
Еще одна новость

Яке відшкодування повинен отримувати власник авто, знищеного в ДТП?

31.05.2016 г. в 22:59, legalans

Типовою є ситуація, коли внаслідок дорожньо-транспортної пригоди ремонт авто або технічно неможливий, або економічно недоцільний. Це питання врегульовує ст.30 закону «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Однак підзаконні акти не були приведені у відповідність до цієї норми, що спричинило…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Интересные факты о компании Toyota (видео)

31.05.2016 г. в 22:59, autonews

Toyota — это крупнейшая японская автомобилестроительная корпорация в мире. Активы корпорации за прошлый год оцениваются в $389.7 млрд. А чистая прибыль достигла $4,7 млрд. Но это то, что Toyota имеет сейчас. Свою деятельность компания начинала с выпуска автоматических ткацких станков, и это далеко не единственный интересный факт в истории Toyota. …

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть