Як реагують українські водії на автомобільні "номери" терористів. ВІДЕО

01.06.2016 г. в 15:02, ТСН

Журналісти автомобільної програми "ДжеДАІ" провели власний соціальний експеримент, де показали як водії реагують на номерні знаки, різних регіонів та країн.

Для цього відважні "лицарі пера" взяли українські номери, встановили на них наліпку ворожих, ніким не визнаних номерних знаків терористичної організації "ДНР", та подивилися на реакцію звичайних автомобілістів. Детальніше у сюжеті програми.

загрузка...
Еще одна новость

Водійські права тепер можна замінити в Інтернеті

01.06.2016 г. в 15:02, radio24

Портал iGov, який пропонує державні послуги онлайн, представив новий сервіс — заміну водійських прав. Таку новину повідомив на своїй сторінці у Facebook Дмитро Дубілет, який займається координацією iGov. Завдяки порталу можна замінити права у разі їх втрати чи за зміни персональних даних, а також, коли права стала непридатними. Поки послуга доступна тільки у Самборі та Львові, як це буває з пілотними запускати на платформі. Проте представники iGov запевняють, що найближчим часом вона запрацює в інших областях. У такому разі повністю одержати права онлайн поки не вийде, для деяких процедур потрібно буде особисто відвідати державні органи.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Старый американский автомобиль превратили в копию Bugatti Veyron

01.06.2016 г. в 15:02, Mail.ru

Видеоролик с участием необычного авто опубликовал на YouTube пользователь Subaruwrfan, который заснял машину во время слёта поклонников необычных машин Cars & Coffee. Как можно убедиться по видео, клон Bugatti Veyron получился очень похожим на оригинальный суперкар. К примеру, авторам проекта удалось не только сохранить пропорции настоящего «Вейрона», но и точно передать детали, причем как в экстерьере автомобиля, так и в салоне. Жаль лишь, что какие-либо технические подробности об этой «реплике» Bugatti Veyron не приводятся, хотя голос за кадром говорит, что машиной «приятно управлять». Единственное, что мы знаем, что в основу копии суперкара лёг Mercury Cougar — модель, последнее поколение которой выпускалось Ford Motor Company…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть