Украинские банки стали охотнее кредитовать авто с пробегом

01.06.2016 г. в 15:51, ubr

Повышенным спросом пользуются совместные программы с автосалонами.

Рынок автокредитов оживает. Несмотря на временное сокращение числа банков, финансирующих покупки машин после вывода с рынка нескольких неплатежеспособных банков, общее количество кредиторов водителей в итоге не изменилось.

"Это значит, что появились новые игроки и интерес к автокредитованию начинает возвращаться у потребителей и финучреждений. Сейчас в этом сегменте работает 13 банков", — отметил в интервью UBR. ua аналитик компании "Простобанк Консалтинг" Иван Никитченко.

Он отметил повышенный интерес людей к кредитным программам автосалонов — под них предлагают более дешевые займы. А также появление большего количества кредитных предложений под покупки машин с пробегом.

загрузка...
Еще одна новость

Як реагують українські водії на автомобільні "номери" терористів. ВІДЕО

01.06.2016 г. в 15:51, ТСН

Журналісти автомобільної програми "ДжеДАІ" провели власний соціальний експеримент, де показали як водії реагують на номерні знаки, різних регіонів та країн. Для цього відважні "лицарі пера" взяли українські номери, встановили на них наліпку ворожих, ніким не визнаних номерних знаків терористичної організації "ДНР", та подивилися на реакцію звичайних автомобілістів. Детальніше у сюжеті програми.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водійські права тепер можна замінити в Інтернеті

01.06.2016 г. в 15:51, radio24

Портал iGov, який пропонує державні послуги онлайн, представив новий сервіс — заміну водійських прав. Таку новину повідомив на своїй сторінці у Facebook Дмитро Дубілет, який займається координацією iGov. Завдяки порталу можна замінити права у разі їх втрати чи за зміни персональних даних, а також, коли права стала непридатними. Поки послуга доступна тільки у Самборі та Львові, як це буває з пілотними запускати на платформі. Проте представники iGov запевняють, що найближчим часом вона запрацює в інших областях. У такому разі повністю одержати права онлайн поки не вийде, для деяких процедур потрібно буде особисто відвідати державні органи.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть