Cкільки потрібно сплатити акцизного податку після переобладнання автомобіля

02.06.2016 г. в 09:31, regionews

Особа - власник ввезеного на митну територію України вантажного транспортного засобу, що переобладнується у легковий автомобіль, є платником акцизного податку. Про це інформує прес-служба ГУ ДФС у Сумській області.

Платники акцизного податку при зверненні до органів внутрішніх справ України для реєстрації або перереєстрації переобладнаного вантажного транспортного засобу у легковий автомобіль зобов’язані пред’явити квитанції або платіжні доручення про сплату податку з відміткою банку про сплату.

Декларації акцизного податку подаються щомісяця не пізніше 20 числа наступного періоду контролюючому органу за місцем реєстрації, тобто для юридичних осіб - за місцезнаходженням, для фізичних осіб - за місцем проживання.

Розмір податку залежить від коду продукції згідно з УКТ ЗЕД транспортного засобу після переобладнання, робочого об’єму циліндрів двигуна та терміну експлуатації.

Оскільки ставка акцизного податку встановлена у іноземній валюті (євро), розрахунок суми податку здійснюється за офіційний курсом гривні до іноземної валюти, встановленим Національним банком України, що діє на перший день кварталу, в якому виникло податкове зобов’язання, і залишається незмінним протягом кварталу.

Приклад розрахунку суми акцизного податку з переобладнаного транспортного засобу.

Після переобладнання вантажного транспортного засобу 2008 року випуску у Ford Transit T 260 з дизельним двигуном з об’ємом циліндрів 2200 куб. см, документ про відповідність якого вимогам безпеки дорожнього руху виданий 12.01.2015, такий переобладнаний автомобіль класифікується за кодом УКТ ЗЕД 8703 32 90 30 (інші транспортні засоби з двигуном внутрішнього згоряння із запалюванням від стиснення (дизелем або напівдизелем), з робочим об’ємом циліндрів двигуна понад 1500 куб. см, але не більш як 2500 куб. см, що використовується понад п’ять років), і ставка податку для нього складає 2,441 євро за 1 куб. см об’єму циліндрів двигуна.

У першому кварталі 2015 року акцизний податок складав 103285 грн. (що відповідає 5370,2 євро при офіційному курсі НБУ 1923,2908 грн. за 100 євро).

загрузка...
Еще одна новость

В Крыму обещают эвакуировать автомобили без социального взрыва

02.06.2016 г. в 09:31, allcrimea

Активисты регионального отделения Общероссийского народного фронта в Республике Крым обратили внимание городских властей Симферополя на то, чтобы принудительная эвакуация автомобилей, припаркованных в неположенном месте, не вызвала негативной реакции у граждан. Об этом шла речь в ходе заседания круглого стола по проблемам развития дорожно-транспортной…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водителям понадобятся новые документы

02.06.2016 г. в 09:31, autonews

Украинским водителям придумали еще один документ — свидетельство профессиональной компетентности водителя. Эта норма прописана в законопроекте №4683 созданном Кабмином. Обязательным новый документ станет для водителей коммерческого транспорта. Согласно тексту законопроекта, свидетельство – документ установленного образца, который удостоверяет…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть