Шахрайство на парковці: як не стати жертвою

03.06.2016 г. в 07:20, ictv

У великих містах активізувалися автошахраї. Якщо ви повертаєтесь до свого автомобіля, а якийсь чоловік налітає на вас із претензіями, мовляв, коли ви паркувалися, то пошкодили його машину, – перед вами типовий аферист.

Він підставився пошкодженим боком під вашу машину і зараз хоче компенсувати свій ремонт за ваш рахунок. Його мета: гроші будь-якою ціною. Тож, приготуйтеся пройти випробування трьома стадіями конфлікту.

Перша стадія. Видурювання

Аферист одразу почне наполягати, аби ви розрахувалися з ним на місці. Це перша ознака, що перед вами справжнісінький шахрай. У жодному разі не платіть йому ані копійки, дійте зважено.

Запропонуйте оглянути свою машину, подумайте, чим саме ви могли б зробити таке ушкодження та подивіться на цю частину авто. Ані подряпин, ані вм’ятин? Це точно не ви.

Друга стадія. Провокація

Аферист починає переходити на грубощі, загрози. Мета цієї вистави – якщо не психологічно зламати вас, то спровокувати на конфлікт. Він хоче, аби ви його вдарили, щоби розіграти виставу з побиттям.

Опануйте ситуацію. Скажіть, що ви готові до діалогу та запропонуйте викликати поліцію. Хай подивляться і в разі чого – складають протокол.

Та іноді події розвиваються дуже швидко і от в руках опонента опиняється зброя.

Третя стадія. Залякування

Аферисти розуміють: категоричність та наполегливість працюють на них. Зрештою, більшість шахраїв готові буквально вибивати з вас гроші. Якщо до цього дійшло – шукайте укриття у власній автівці.

Дайте зрозуміти негіднику, що ви все фіксуєте. Запишіть на відео номери його машини та зателефонуйте до поліції. Зазвичай, коли шахрай розуміє, що ви вже викликали патруль, – просто накиває п’ятами.

загрузка...
Еще одна новость

«Первый автомобильный» сменил собственника

03.06.2016 г. в 07:20, mediananny

Украинский тематический телеканал «Первый автомобильный» сменил собственника и обладателя лицензии. Вместо «Свит ТВ» последним теперь значится компания «Эйси ком», соответственно, вместо нардепа «Самопомочи» и собственника группы «Автоцентр» Игоря Диденко владельцами вещателя стали Олег Яровой (80%) и Сергей Атаман (20%). Соответствующие изменения…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Мифы и правда о мойках высокого давления (видео)

03.06.2016 г. в 07:20, m2motors

Как правильно подобрать мини-мойку, на какие характеристики обратить внимания и какой аппарат подойдет для мотоцикла, джипа или автобуса. Ответы на этот вопрос искали журналисты проектов АвтоЦех и АвтоМиф вместе с главным механиком команды m2motors Владимиром Демьяненко.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть