Названі найпопулярніші автобренди в Україні

03.06.2016 г. в 10:23, vipautonews

Лідером українського ринку, як і раніше, стала Toyota, яка вперше за останні кілька років змогла подолати позначку в 800 проданих авто за місяць і зайняла 14% ринку України.

На друге місце вийшов Volkswagen, майже половину продажів якого склала модель Jetta. Стрімкий прорив зробили і дилери Skoda. Їм вдалося зайняти четверте місце і збільшити реалізацію на 73%. П’яте місце в квітні змогли зайняти BMW.

Непогано продавали і Kia. А ось дилери Mercedes-Benz вперше за історію спостережень за авторинком змогли увійти до Топ-10 українського авторинку і відразу опинитися на 8-му місці. Тепер в групі лідерів одразу два преміальних бренду, що відображає нинішні обриси авторинку і структуру споживання нових автомобілів.

Ринок авто продемонстрував і ще одну цікаву тенденцію: різко виріс попит на автомобілі з кузовом купе. Модні і красиві авто у виконанні купе покупці віддавали перевагу в багатьох брендів.

Завдяки такій активізації, за 4 місяці зростання українського авторинку вже склав 56%, а всього було реалізовано майже 18 тис. нових авто.

загрузка...
Еще одна новость

Осторожно: на дорогах появились «ряженые» копы

03.06.2016 г. в 10:23, autonews

По украинским дорогам ездят разукрашенные под Toyota Prius автомобили с надписями «Police». Водители одеты в яркие зеленые жилетки, как у патрульных полицейских, но с английской надписью «Police». Они перекрывают движение и штрафуют водителей на трассах. Примечательно, что из-под жилетов выглядывает старая форма сотрудников ГАИ. В полиции…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Глава "Укравтодора" уволен

03.06.2016 г. в 10:23, novostiua

Кабмин накануне вынес решение об увольнении Андрея Батищева, возглавляющего «Укравтодор». На должность начальника Госагентства пока никого не назначили, рассказал Министр инфраструктуры Владимир Омелян на своей странице в соцсети. Главной задачей правительства теперь является удержание темпа ремонта дорог, предотвращение разворовывания средств,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть