У літній період обмежать рух вантажівок

04.06.2016 г. в 15:53, nikpravda

Голова облдержадміністрації підписав розпорядження «Про обмеження проїзду великовагових транспортних засобів автодорогами загального користування при високих температурах повітря».

В документі рукомендовано Службі автомобільних доріг у Миколаївській області на літній період (а саме коли температура повітря досягне +28 градусів) тимчасово обмежити або заборони в установленому порядку руху вантажівок на окремих ділянках доріг, перенаправляючи автотранспорт на інші визначені ділянки автомобільних доріг.

Розробити та погодити з головним управлінням Національної поліції в Миколаївській області та управлінням Укртрансбезпеки у Миколаївській області маршрути об’їзду ділянок, на яких обмежено рух.

Визначитись з переліком та розміщенням стоянок великовагових транспортних засобів на період дії обмежень, встановити відповідні забороняючі та інформаційні дорожні знаки, інформаційні панно; місця стоянок для відстою, схеми розміщення дорожніх знаків та панно погодити з головним управлінням Національної поліції в Миколаївській області та управлінням Укртрансбезпеки у Миколаївській області;

Запропонувати управлінню Укртрансбезпеки у Миколаївській області та головному управлінню Національної поліції в Миколаївській області здійснювати відповідний контроль за дотриманням учасниками дорожнього руху встановлених обмежень руху великовагових транспортних засобів.

При температурі більше ніж +28 вживати заходів для припинення руху великовагових транспортних засобів, рекомендуючи водіям здійснювати відстій у визначених місцях.

Доручити райдержадміністраціям та рекомендувати виконавчим органам міських (міст обласного значення) рад спільно з керівництвом зерноприймальних підприємств, гранітних та піщаних кар’єрів забезпечити щомісячний, а у разі необхідності, щодобовий моніторинг інтенсивності руху вантажного автотранспорту автомобільними дорогами загального користування.

Також доручено забезпечити разом з керівництвом зерноприймальних підприємств, гранітних та піщаних кар’єрів належну діяльність диспетчерських пунктів з метою узгодження руху вантажного автотранспорту.

Контроль за виконанням цього розпорядження покладено на першого заступника голови облдержадміністрації Миколу Романчука.

загрузка...
Еще одна новость

Видеохит: украинский КрАЗ преодолевает глубокий брод

04.06.2016 г. в 15:53, Сегодня

Грузовик без проблем пересек реку. На просторах сети появилось удивительное видео, как украинский КрАЗ с легкостью преодолевает глубокий брод. Отметим, что такое под силу далеко не каждому грузовому автомобилю. Однако КрАЗ 255 способен на многое. Как видно на ролике, грузовик погружается в воду на глубину около метра и без проблем переезжает…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Tesla с автопилотом: как реагируют участники движения на машину без водителя (ВИДЕО)

04.06.2016 г. в 15:53, topgir

В общем-то мы не удивлены появлению этого ролика — рано или поздно следовало ожидать того, что кто-то додумается использовать автопилот Тесла в качестве розыгрыша. И первым в этом стал блогер-энтузиаст MagicofRahat, выпустивший Model S без водителя на магистраль. Да, прям совсем без водителя… Как на это отреагировали соседи по потоку? Весьма интереснейшиим…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть