Український електромобіль зможуть собі дозволити тільки мільйонери

04.06.2016 г. в 16:54, znaj

Стало відомо, скільки будуть коштувати перші в Україні електромобілі. Як повідомляє Радіо 24, ціна серійної версії таких машин не буде дорожче 100 тисяч євро, що, за курсом НБУ, дорівнює майже 2,8 мільйона гривень. Автомобіль був розроблений для міських перевезень, служб таксі і туристичних екскурсій.

"Мова йде про перший український електромобіль під назвою Synchronous. Поки машина існує тільки у вигляді концепту, таким чином, про дату випуску машини мови поки не йде", - повідомляє "24". Перший прототип електромобіль українського виробництва був представлений 22 травня під час старту Електромобільного Марафону "Львів – Монте-Карло 2016".

"Імовірно Synchronous можна використовувати в якості таксі в зонах екскурсії, для здійснення готельних трансферів і багато чого іншого в цій галузі. Цьому сприяє і функціональність і дизайн транспортного засобу, оформлений в ретро-футуристичному стилі. В даний час вивчається питання серійного випуску електрокара", - повідомили автори ідеї електрокара на презентації машини в НСК "Олімпійський".

Наприклад, при заробітній платі в 5000 гривень, працювати на покупку даного електрокара доведеться 93 роки, в разі, якщо рівно половина зарплати щомісяця буде йти в фонд бажаною машини.

загрузка...
Еще одна новость

У літній період обмежать рух вантажівок

04.06.2016 г. в 16:54, nikpravda

Голова облдержадміністрації підписав розпорядження «Про обмеження проїзду великовагових транспортних засобів автодорогами загального користування при високих температурах повітря». В документі рукомендовано Службі автомобільних доріг у Миколаївській області на літній період (а саме коли температура повітря досягне +28 градусів) тимчасово обмежити…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Видеохит: украинский КрАЗ преодолевает глубокий брод

04.06.2016 г. в 16:54, Сегодня

Грузовик без проблем пересек реку. На просторах сети появилось удивительное видео, как украинский КрАЗ с легкостью преодолевает глубокий брод. Отметим, что такое под силу далеко не каждому грузовому автомобилю. Однако КрАЗ 255 способен на многое. Как видно на ролике, грузовик погружается в воду на глубину около метра и без проблем переезжает…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть