Експерти сказали наскільки ще подорожчає бензин

05.06.2016 г. в 15:14, autonews

Зараз є всі передумови для подорожчання пального. Бо бензин і дизпаливо оптом подорожчало на 15% за останні кілька тижнів, повідомляють експерти компаній «А-95» та «ЮПЕКО».

«Навіть, якщо гривня далі не опускатиметься, пальне може подорожчати, це буде 1-1,3 гривень. В першу чергу, підніметься ціна імпортного пального. Іноземні виробники піднімають вартість бензину й дизпалива через тенденцію до подорожчання нафти», — пояснює Геннадій Рябцев, директор науково-технічного центру «Психея».

За його словами, якщо гривня буде опускатися, подорожчання стане більш відчутним.

«Зараз наближається літо, споживання пального росте. Для заправних мереж це дуже невигідний час для підняття цін. Адже вони найбільше заробляють не так на кожному літрі, як на великих обсягах реалізованого пального. Власники автозаправних мереж розуміють — якщо зараз піднімуть ціни, то частина постійних клієнтів перестане до них їздити. Вони перейдуть або на дешевше й менш якісне пальне, або поставлять собі газобалонне обладнання», — пояснює спеціаліст.

На його думку, вітчизняні мережі підніматимуть ціни на пальне різкіше, але воно в них подешевшає на менший відсоток, ніж на заправках, які реалізують імпорт.

«Через це мережі з продажу іноземного бензину й дизпалива, ймовірно, підніматимуть ціни у кілька етапів. Робитимуть це поступово, щоб не відлякати постійних клієнтів», — вважає спеціаліст.

загрузка...
Еще одна новость

ТОП-6 подержанных китайских автомобилей до 5 тысяч долларов в Украине

05.06.2016 г. в 15:14, segodnya

Журналисты издания "Факты" решили проанализировать рынок б/у автомобилей и подобрать наиболее бюджетные, но приличные варианты подержанных авто вУкраине. Как известно, с 1 января 2016 года в Украину запрещено ввозить автомобили, которые не соответствуют экологическому стандарту Евро-5 (старше 5 лет), а следовательно у украинцев значительно сузился…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Германии появились плачущие билборды с рекламой BMW

05.06.2016 г. в 15:14, prportal

Плачущий билборд – первый в мире рекламный щит, способный грустить, когда портится погода. Такой необычный билборд для любителей автомобилей с откидным верхом появился в Германии. Щит спроектирован таким образом, что, как только начинается дождь, собранная дождевая вода поступает в специальные трубки внутри конструкции и появляется на внешней стороне…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть