Як виявити так звану машину–двійника?

06.06.2016 г. в 08:57, mmr

До уваги автовласників! Регіональний сервісний центр МВС в Черкаській області застерігає: останнім часом в Україні зросла кількість автомобілів сумнівного походження, серед яких і так звані машини-двійники.

Машини-двійники — це автомобілі, які зовні ідентичні, мають однакову марку, модель, колір, номерні знаки і навіть однакові номери агрегатів.

Найчастіше такі транспортні засоби ввозяться в нашу країну із-за кордону і вже тут на них підроблюються документи та змінюються номери на агрегатах.

Як же виявити машину – двійника?

В РСЦ МВС Черкаської області кажуть, що шляхів незаконної легалізації існує чимало. Слід пам`ятати, що злочинці постійно вдосконалюють методи підробки будь-чого, у тому числі й номерних маркувальних знаків агрегатів транспортних засобів. На сьогодні, купуючи автомобіль, власнику автівки помітити змінений номер на агрегаті неозброєним оком практично неможливо, тож, найефективнішим методом уникнення подібних ситуацій є звернення автовласників до кваліфікованих спеціалістів, а саме, до експертів науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. В Черкаській області при Територіальних сервісних центрах МВС працюють експерти комплексного дослідження та оцінки транспортних засобів. Лише експерт, який професійно займається дослідженням транспортних засобів, здатен безпомилково розпізнати підробку. Адже, лише фахівцю відомі всі ознаки того, що маркувальний знак змінено, по-друге, експерт «озброєний» усім необхідним для дослідження технічними засобами.

загрузка...
Еще одна новость

Вживані авто подешевшають на 30-40%. Пояснення закону на популярних моделях

06.06.2016 г. в 08:57, dzerkalo

Новий законопроект №3251 про зниження акцизного збору при розмитненні вживаних автомобілів знизить вартість автомобілів на 30-40%. Сьогодні депутати Верховної Ради проголосували в другому читанні за законопроект, яким різко знизили акцизи на розмитнення вживаних автомобілів в залежності від об’єму двигуна – від 2 до 28 разів. «За» проголосували…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Большегрузному транспорту запретили ездить днем

06.06.2016 г. в 08:57, apostrophe

Государственное агентство автомобильных дорог ("Укравтодор") с 1 июня 2016 года ввело ограничение на передвижение большегрузного транспорта по автодорогам общего пользования в дневное время при температуре воздуха от 28 градусов по Цельсию. Об этом говорится в сообщении на сайте "Укравтодора". "С начала лета движение автотранспорта общей массой…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть