Українські банки почали пропонувати нові умови по автокредитам

06.06.2016 г. в 12:12, rbn

Банки знизили відсоткові ставки по короткострокових позиках на покупку авто. Крім того, умови для таких кредитів значно краще, якщо клієнт вносить перший внесок в більшому розмірі, ніж потрібно, і погашає протягом одного року. Для кредитів довгострокових на 5-7 років умови залишилися фактично незмінними.

Як відзначають банкіри, фінансовим установам бракує коштів для забезпечення довгострокового кредитування і фінансування складних позик. Тому відсоткова ставка за короткостроковими кредитами є зараз найвигіднішою. Її зниження на 0,2% призведе до відродження ринку автокредитування в Україні і приверне клієнтів, і, як наслідок, швидкі гроші.

Зацікавленість в більш коротких автопозиках відзначається і у споживачів завдяки ціні ресурсу в 14-15%, на відміну від 19% по середньо- і довгостроковому фінансуванні (до 7 років). Ще більший інтерес фіксується до партнерським програм банків і автосалонів, які завдяки короткостроковості і додатковим умовам дилерів дозволяють ще здешевити обслуговування. Деякі партнерські програми, які призначені на 1 рік, надають дійсно вигідні умови - кредит можна взяти практично за кілька відсотків річних. Якщо ж термін позики більше одного року, тоді «лояльні» умови не набагато кращі за ті, які пропонують банки.

Єдиний і важливий недолік таких кредитів - це великий початковий внесок, який вимагають здійснити в розмірі 60-80% від вартості авто. У будь-якому випадку, в середньостатистичному показнику банки не особливо спрощують життя своїм клієнтам, тому експерти відзначають, що говорити про підвищення обсягу кредитування поки рано.

загрузка...
Еще одна новость

Как сохранить автомобиль — виды защитных средств

06.06.2016 г. в 12:12, vipautonews

При хранении в неотапливаемом гараже и на открытых стоянках рекомендуется автоконсервант (ТУ 6-15- 870-74). Его расход — до 100 г/м2. Режим сушки: при Т 5°С— 180 мин, при Т +50… + 70°C — 3—15 мин. Удаляется горячей водой с добавлением автошампуня или моющего средства. В этих условиях подходит и восковой состав ПЭВ-74 (ТУ 38-1-01-103-74), расход…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Азиатские авто оказались неоднозначны по безопасности

06.06.2016 г. в 12:12, o-doroge

Эксперты ASEAN NCAP опубликовали результаты краш-тестов нескольких моделей автомобилей, предназначенных для рынков стран Юго-Восточной Азии. Примечательно, что их результаты зачастую оказываются хуже, чем у собратьев для европейских покупателей. К примеру, ноль баллов по итогам проведенного краш-теста получил компактный хэтчбек Hyundai Eon. Нагрузки…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть