Українців попереджають про «псевдополіцію» на дорогах

06.06.2016 г. в 15:45, mmr

На українських дорогах почали свою роботу співробітники «псевдополіції», які не мають з офіційними органами нічого спільного, крім відповідної символіки і обладнання. Однак це не заважає шахраям стягувати з водіїв штрафи і перекривати дорожній рух.

Зовні відрізнити самозванців непросто. На «патрулювання» вони виходять на аналогічних автомобілях Prius з спецсігналами і відповідним розфарбуванням, а замість “копів” в них сидять люди в міліцейській формі старого зразка і жилетках зеленого кольору. Однак наглядова очей повинен звернути увагу на «нестатутну напис Police, яка видає самозванців.

Разом з тим, зусилля активістів по нейтралізації фактів подібного шахрайства не приносять своїх результатів. Вони повідомляють, що органи поліції не реагують належним чином на факти порушення. Відомі лише поодинокі випадки, коли правоохоронці виписали штраф на 8500 грн порушників і зняли спецсигнали з їхнього автомобіля. Неофіційно правоохоронці кажуть про появу громадських діячів, які взяли на себе зобов’язання допомагати поліції. Однак в самій Академії муніципальної поліції стверджують про те, що їх діяльність по організації руху під час масових заходів – велопробігів, флешмобів та інших акції проходить в рамках закону і узгоджена з поліцією.

Однак співробітники поліції радять водіям не звертати увагу на подібних людей, зазначив заступник керівника патрульної поліції столиці Дмитро Євдокимов. При цьому він нагадав, що крім фірмового забарвлення автомобіля справжньою поліції можна впізнати по синім номерними знаками.

Як виявилося, обладнати своє авто під «поліцейське» цілком реально. Столичні тюнінг-ательє пропонують такі послуги за ціною від 20 тис. грн. При цьому одне тільки обклеювання кузова потягне від 400 до 2500 грн. Значно дорожче обійдуться спецсигнали на дах – від 14870 грн, а звукові пристрої – ще близько 12 тис. грн, із забезпеченням їх дворічною гарантією. До того ж, фахівці вимагають дозволу правоохоронців на установку подібних спецзасобів, щоб в майбутньому уникнути проблем з правоохоронцями.

загрузка...
Еще одна новость

У «Народного фронту» є рецепт для збереження українських доріг

06.06.2016 г. в 15:45, glavcom

Нардеп закликав ухвалити законопроекти, розроблені «Народним фронтом» Для реального збереження покриття автодоріг треба ухвалити законопроекти про вагові комплекси й відповідальність за перевантаження автомобілів, розроблені «Народним фронтом». Про це заявив народний депутат Тарас Кремінь, коментуючи рішення «Укравтодору» про обмеження руху важких автомобілів в літню спеку. «Заборона фурам їздити в денну спеку ніяк не міняє того факту, що багато з них незаконно перевантажені - понад норми, на яке розраховане дорожнє покриття. Пересуваючись влітку ночами, вони все одно сильно розбивають асфальт. І взимку розбивають, і восени. Знахабнілі вантажоперевізники економлять, перевозячи ті самі обсяги вантажів меншою кількістю машин, відтак і водіїв, коротшими маршрутами. Ціною прискореного зношування доріг. Реальне збереження доріг буде, коли ми запровадимо по всій країні вагові комплекси і будемо…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Очередной «фильм ужасов» про дороги посвящен остаткам трассы «Николаев – Баштанка»

06.06.2016 г. в 15:45, mycity

На Николаевщине водители продолжают снимать жестокие реалии, которые придется пережить каждому, кто хотя бы раз проедется по остаткам дорог области. В этот раз мы покажем «направление» Николаев – Баштанка. Уже не в первый раз водители говорят, что им приходится ехать 10-20 км/час, чтобы не угодить в одну из ям и не «потерять» часть автомобиля. На некоторых отрезках дороги асфальт вовсе отсутствует и, очевидно, что из-за перегруженных фур дорога превратилась в «грунтовку». Возмущенные водители говорят, что обещанный властью ямочный ремонт не спасет ситуацию, потому что дорогу нужно делать капитально. На видео отчетливо видно, что как таковой дороги нет, большинство участка – это грязь, на которой ямочный ремонт невозможно будет провести.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть