Що відбувається з Hyundai Elantra через 5 років експлуатації

06.06.2016 г. в 20:51, autocentre

«Автоцентр» з'ясував, що стається з Hyundai Elantra через 5 років експлуатації на наших далеко не європейських дорогах і чи варто зв'язуватися з уживаними її екземплярами.

Завдяки своїй виразній зовнішності Hyundai Elantra передусім викликає зацікавленість у тих автомобілістів, які люблять яскраві та неординарні речі, і не обтяжені проблемою престижності.

Інтер’єр, виконаний у стилі преміум-телефона Vertu, досі має яскравий, модерновий і, на наш погляд, навіть набагато оригінальніший вигляд, ніж салон нинішнього шостого покоління Elantra. Дорогі версії порадують вимогливих покупців «оптитронним» щитком приладів, що «оживає» після ввімкнення запалювання, підігрівом не тільки передніх крісел (є навіть у базовій версії), а й заднього дивана (такого не знайти навіть у багатьох авто класом вище), клімат- і круїз-контролем, шкіряним салоном.

Утім, у всій цій красі є і ложка дьогтю. Завдати неприємностей може передня підвіска і рульове. Детальнішу інформацію про всі слабкі місця старих Elantra можна отримати в нашому відеоогляді або ж у розширеній статті про цю модель у журналі «Автоцентр» №9 за 2016 рік.

загрузка...
Еще одна новость

Запорожские ямы "уничтожают" автомобили

06.06.2016 г. в 20:51, vmestezp

Неоднократно уже писалось на информационных ресурсах о качестве наших дорог, однако вчерашний случай вообще поверг в шок. Так, на ул. Тюленина около дома № 21 как раз напротив остановки общественного транспорта автомобиль попал в огромную яму. Там же и осталось колесо данного автомобиля. Самостоятельно выехать из этой "дыры" водитель так и не…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине начинают продавать бензин А-80 стандарта Евро-4

06.06.2016 г. в 20:51, ubr

ПАО "Укргаздобыча" (УГД) 7 июня выставит на электронные торги 12 170 т нефтепродуктов, в том числе впервые 850 т низкооктанового бензина А-80 стандарта Евро-4. Об этом говорится в бюллетене торгов, опубликованном на сайте Украинской энергетической биржи (УЭБ), передает OilNews. Стартовая цена А-80 установлена на уровне 21 000-21 100 грн/т. Как рассказали…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть