Розмитнення автомобілів після прийняття нового закону: чи вигідно це?

06.06.2016 г. в 22:07, pmg

Законопроект №3251 про зниження акцизного збору на імпортні автомобілі вже з 1-го липня 2016-го року набуде чинності. Втім, поки що закон не підписаний головою Верховної Ради і не переданий на підпис Президенту.

Процедуру заблокував народний депутат Дмитро Святаш, зареєструвавши проект постанови про скасування закону про зниження акцизів.

Чи вигідний для українців буде новий закон – на відео.

Раніше повідомлялось, що українські законодавці зробили щедрий подарунок автолюбителями, знизивши ставки акцизного збору на машини з пробігом. Тепер замість нудних дітищ вітчизняного автопрому багато українців зможуть дозволити собі пристойне б/в авто. ТОП-5 автомобілів, які закарпатці можуть придбати в Європі після прийняття нового закону, дивіться за цим посиланням.

загрузка...
Еще одна новость

Як обрати машину знизу: 5 причин відмовитися від купівлі

06.06.2016 г. в 22:07, autocentre

Вивчення «виду знизу» допоможе оцінити найдорожчу частину автомобіля – його кузов, а також ходову частину, силовий агрегат і трансмісію автомобіля. Є кілька нюансів, які допоможуть відрізнити важливі виявлені недоліки від дрібниць. -- 1.Дефекти під шаром антикору Вивчіть антикорозійне покриття днища. Шар захисної мастики в ідеального автомобіля має бути рівним, без відшарувань. Але навіть якщо вони є – це не найбільша біда, головне, щоб під шаром антикору не було великих та глибоких корозійних пошкоджень металу, а також наскрізних дір. Під час огляду знизу дефекти потрібно шукати не тільки на дні, а й на пофарбованих поверхнях. -- 2.Несиметрична корозія Особливі підозри мають викликати несиметричні відносно поздовжньої осі автомобіля (ліворуч і праворуч) осередки корозії. Якщо така асимет…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Гучний скандал в світовому автопромі

06.06.2016 г. в 22:07, autodriving

Шість європейських виробників вантажівок підозрюються в змові Як стверджує газета Financial Times, шість європейських виробників вантажних автомобілів — Daimler, MAN, Scania, DAF, IVECO і Volvo/Renault — підозрюються в порушенні європейського антимонопольного законодавства Як зазначає видання, Антимонопольна комісія Євросоюзу з’ясувала, що протягом 15 років, з 1997 по 2011 роки, концерни, по-перше, встановлювали майже однакові ціни на свою продукцію, а по-друге, свідомо гальмували впровадження нових технологій очищення вихлопних газів. Як заявила Європейський комісар з питань конкуренції Єврокомісії Маргрет Вестагер, така змова стала можливою тому, що перераховані вище виробники комерційної техніки не мають конкурентів на цьому…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть