"За буйки не запливати": у мережі з'явилось відео, як плаває БТР-4 "Буцефал"

07.06.2016 г. в 16:08, gazeta

На відеосервісі Youtube опублікували відео випробування на воді новітньої модифікації українського бронетранспортера БТР-4 "Буцефал".

Відео опубліковано на каналі Національної академії Нацгвардії України.

"Кілька років в ряди Збройних сил України та Нацгвардії поставляють новітній бронетранспортер БТР-4. Він має кілька модифікацій із різними силовими установками і додатковим обладнанням залежно від завдань, що виконуватиме", - сказано в анотації до відео.

Довідка: Колісні бронетранспортери БТР-4 розроблені Харківським КБ ім. Морозова (ХКБМ). Серійній випуск машин налагоджено 2011-го. Їх призначення - транспортування особового складу мотострілкових підрозділів і вогнева підтримка в бою.

загрузка...
Еще одна новость

В Крыму огромная пробка растянулась на километры (видео)

07.06.2016 г. в 16:08, segodnya

Дело вовсе не в туристах. Движение на Керченской трассе частично парализовано. На появившемся в сети видео местные жители запечатлели огромную пробку из разнообразного транспорта. По словам крымчан, о наплыве туристов речи не идет – движению мешают ремонтные работы.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

“Автомобильной революции” не будет, – эксперт

07.06.2016 г. в 16:08, ictv

В Украине отменят акцизы на машины возрастом до пяти лет. Закон может вступить в силу уже в следующем месяце. Автолюбители ведут споры: обвалятся ли цены на машины с пробегом, или нет. Генеральный директор Ассоциации автомобильных импортеров и дилеров Олег Назаренко считает, что “автомобильной революции” ожидать пока не приходится. Эксперт сделал неожиданный прогноз. Он предположил, что, в отличие от прошлого года, когда в Украину было завезено 56 тысяч б/у автомобилей, в этом году их будет гораздо меньше. “Это произойдет, потому что до Нового года в Украину можно было завозить автомобили 10-11 лет, которые в Европе существенно дешевле, сейчас же мы можем завозить машины не старше 5 лет, которые в Европе реально дороже”, – объясняет эксперт.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Створення спецрезерву нафти вдарить по кишені пересічного водія - експерт

07.06.2016 г. в 16:08, unn

Трейдери включать додатковий збір з кожного літра на створення стабілізаційного фону нафтопродуктів до ціни пального. Створення спеціального агентства, яке буде займатися зберіганням мінімального запасу нафти і нафтопродуктів, однозначно призведе до подорожчання цін на пальне, і це вдарить по кишені українських водіїв. Про це у коментарі УНН зазначив експерт з питань енергетики Сергій Дяченко. “Зрозумійте, ми у Європу йдемо. Там є таке правило — країна мусить опікуватись безпекою і мати резерв стабілізаційний. В Україні має бути такий резерв, яким можна скористатися у випадку якихось форс-мажорів, ринок спокійніше себе почуває у такій ситуації. Так, це кошти, великі кошти, але на сам ринок це має вплинути не погано. Ціни будуть підвищуватися залежно від того, яким буде цей додатковий збір з учасників ринку нафтопродуктів за кожен проданий літр бензину або дизельного палива.…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть