Накласти вето на закон про зниження акцизів на автомобілі, що були у вжитку, від президента вимагали олігархічні групи, - Березю

08.06.2016 г. в 01:40, 112

За його словами, інформацію про вето повідомили люди, які співпрацюють між фракціями: БПП, Оппоблока і олігархічними групами.

Інформація про те, що президент може накласти вето на закон про зниження акцизів на автомобілі, що були у вжитку була надана людьми, які співпрацюють між фракціями: БПП, Оппоблока і олігархічними групами, повідомив в ефірі "Вечірнього прайму" в ефірі "112 Україна" голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

За його словами, ще в середу, 1 червня від них отримали інформацію про те, що "такий документ готується, заходить і є запорукою успішного голосування".

"Правда, дуже добре, що як сказав голова БПП "вето з пропозиціями". Тому ми сьогодні прийняли рішення оприлюднити цю інформацію, щоб допомогти президенту вистояти проти олігархічного тиску. Це єдиний закон за півтора року, який повертає людям гроші в кишеню", - сказав Березюк.

Він також зазначив, що протягом дня отримував десятки дзвінків, в тому числі з Адміністрації президента, що вето немає і, можливо, не буде. "Ми щасливі, що допомогли президенту вистояти перед тиском олігархічних груп", - підкреслив Березюк.

загрузка...
Еще одна новость

Появилось видео испытания украинского броневика

08.06.2016 г. в 01:40, apostrophe

В сети опубликовали видео испытания на воде новейшей модификации украинского бронетранспортера БТР 4 "Буцефал". Видео опубликовано на канале YouTube Национальной академии Национальной гвардии Украины. "Уже несколько лет в ряды Вооруженных сил Украины и Национальной гвардии поставляется новейший бронетранспортер БТР 4. Бронетранспортер имеет несколько…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Зрелищные гонки ретро-автомобилей промчались по Львову

08.06.2016 г. в 01:40, newsyou

Более сотни старых автомобилей соревновались за чемпионство в Гран-при Львова.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть