Українцям замість дешевих б/в з ЄС масово повезуть авто з РФ

08.06.2016 г. в 15:22, businessua

Нині в країні взагалі немає "сірого" імпорту нових авто, адже на нових авто неможливо занизити митну вартість і піти від оплати мит і ПДВ.

З прийняттям Верховною Радою закону №3251 про зниження акцизів на б/в авто з'явилася така схема імпорту. Про це розповідає генеральний директор Асоціації автоімпортерів України Олег Назаренко.

Експерт поділився тіньовою стороною законопроекту №3251.

"В системі АСАУР (Автоматична система аналізу управління ризиками) митниці вбиті мінімальні заводські ціни на нові авто нижче яких митниця навіть за хабар не розмитнить. Щоб піти з АСАУР, знизити вартість авто і податки потрібно видати нове авто за б/в, вартість якого може змінюватися і немає уніфікації, але тоді потрібно податки платити, як за б/в авто, а враховуючи великий акциз, раніше це було невигідно. Тепер на б/в акцизу немає", - сказав він.

Що будуть робити автолобісти? Орендувати майданчик на кордоні Білорусі та Польщі з Україною, обладнати їх, завозити туди нові авто з РФ і шукати в Україні покупців для себе (без відчуження 365 днів), яких потім організовано привезуть на автобусі на ці майданчики для віддачі грошей, отримання авто і перегонки їх в Україну (автовозами або своїм ходом), чітко дотримуючись правила: 1 людина - 1 авто. У нас заборона на авто з РФ? Так всі ці нові авто за 5 хвилин поставлять на облік у Білорусі чи Польщі на фірму, потім знімуть з обліку через 10 хвилин і ввезуть ці авто до нас, як авто з Білорусі чи Польщі. Чого доб'ються? 1) Обійдуть заборону на імпорт авто з РФ, так як за техпаспортам це вже б/в білоруські та польські авто. 2) Не будуть платити спецмито на нові російські авто (11.66%-17,41%).

А це пристойна сума, адже чомусь ми ввели це спецмито тільки на нові авто з РФ, але не ввели на б/в. 3) Зможуть за хабар занизити митну вартість авто, пішовши від контролю АСАУР, так як це ж за законом старе авто хоч і 2016 року і з нульовим пробігом.

Адже купчу на нібито б/а авто з білоруської/польської фірми можна за копійки виписати, а контролю АСАУР не буде, адже авто 2016 з нульовим пробігом за документами - старе, - пише Назаренко.

загрузка...
Еще одна новость

Фотошпионы обнаружили необычный тестовый образец электромобиля Tesla Model S

08.06.2016 г. в 15:22, vipautonews

Недавно на одной из заправок недалеко от города Питтсбурга был обнаружен необычный тестовый образец электромобиля Tesla Model S. Причем на фотографии сразу можно заметить датчики и камеры, которыми оборудована эта модель. Об этом сообщает uincar.ru Возможно, концерн тестирует свой новый полуавтономный электромобиль с автопилотом. Ведь при внимательном…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Беспилотные авто могут появиться на улицах городов уже через 3 года

08.06.2016 г. в 15:22, ubr

Основные проблемы в создании автономных автомобилей без водителя уже решены, заявил предприниматель Илон Маск. По его словам, на решение оставшихся уйдет около двух лет, еще год Маск отвел на изменение законодательства. Основатель компаний Tesla и SpaceX, предприниматель Илон Маск заявил, что проблема создания автомобиля, который будет совершать…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть