Гройсман обіцяє "дуже жорстко" карати підрядників, які ремонтують дороги

10.06.2016 г. в 07:31, 7dniv

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на ефективному використанні бюджетних коштів, що виділяються на проведення дорожніх робіт, а також на підвищенні якості ремонту. Як повідомили у прес-службі уряду, про це Гройсман сказав під час наради з питань стану автомагістралей країни.

«Питання якості, ефективності використання ресурсів, темпів виконання робіт - одне з найважливіших завдань зараз, – цитує прес-служба Гройсмана. – Хотів би, щоб пояснили всім підрядникам, що вони не тільки роблять дороги, вони ще й користуються ними, їздять по них. А ресурси мають використовуватися ефективно. Кожна гривня має йти туди, куди вона спрямована. Йдеться і про дорогу, і про її якість».

Очільник уряду пригрозив покаранням за невиконання доручень уряду. «Будемо карати, дуже жорстко», – зазначив Гройсман, додавши, що Кабмін буде ретельно моніторити, як підрядники працюють з державними грошима, і буде настійно рекомендувати використання електронної системи ProZorro для раціонального використання ресурсів. Глава уряду зазначив також, що чекає від нового керівництва Держагентства з автомобільних доріг щотижневої інформації про стан дорожнього господарства в Україні та готовий особисто інспектувати відремонтовані ділянки.

загрузка...
Еще одна новость

ЗАЗ Таврія з кліренсом Ferrari

10.06.2016 г. в 07:31, fakty

ЗАЗ Таврія також може бути заниженою і спортивною. До Ferrari звичайно далеко, але праця заслуговує поваги. Умілець із Запоріжжя витратив не один місяць, щоб створити, мабуть, найнижчий ЗАЗ в Україні, який гідний бути в списку найбільш занижених Запорожців у світі.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Всё больше украинцев устанавливают ГБО на свои авто

10.06.2016 г. в 07:31, topgir

Каждый из нас при виде новых ценников на бензин (или появлении новостей о его очередном подорожании) поневоле задумывается о переходе на газ. Собственно, рост популярности ГБО можно видеть невооруженным глазом – по обилию машин на газовых заправках и появлению специализированных СТО, которые вырастают как грибы после дождя. Да чего уж там, как недавно…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть